JAZZ FOOD STORE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 38620166 · J2017000961527
JAZZ FOOD STORE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ are CUI 38620166, nr. de înregistrare J2017000961527, înmatriculată pe 19.12.2017. Sediul social e în Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 190.574 lei, pierdere netă 52.825 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 191 mii lei · mediana 166 mii lei | 115% din mediană |
| Profit net | -53 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -27.7% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 191 mii lei · mediana 131 mii lei | 145% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 190.574 | 253.346 | 278.716 | 280.209 | 231.102 | 189.385 | 197.120 | 126.624 |
| Venituri totale | 190.574 | 253.690 | 278.716 | 280.209 | 231.102 | 189.385 | 197.120 | 126.624 |
| Cheltuieli totale | 241.491 | 260.938 | 276.997 | 275.653 | 215.501 | 176.378 | 181.087 | 121.196 |
| Profit / pierdere brută | -50.917 | -7.248 | 1.719 | 4.556 | 15.601 | 13.007 | 16.033 | 5.428 |
| Profit / pierdere netă | -52.825 | -9.618 | -796 | 1.754 | 13.291 | 11.113 | 14.061 | 4.162 |
| Active circulante | 56.288 | 89.335 | 98.356 | 65.527 | 64.884 | 47.062 | 29.402 | 29.668 |
| Stocuri | 28.722 | 78.075 | 85.906 | 58.299 | 45.799 | 17.107 | 8.682 | 28.197 |
| Creanțe | 24.202 | 473 | — | — | — | 754 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 3.364 | 10.787 | 12.450 | 7.228 | 19.085 | 29.201 | 20.720 | 1.471 |
| Datorii | 74.947 | 55.169 | 54.572 | 20.947 | 22.057 | 17.526 | 10.979 | 25.306 |
| Capitaluri proprii | -18.659 | 34.166 | 43.784 | 44.580 | 42.827 | 29.536 | 18.423 | 4.362 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.12.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JAZZ FOOD STORE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ |
| Nr. reg. com. | J2017000961527 |
| EUID | ROONRC.J2017000961527 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-12-19 |
| Sediu social | Str. Stadionului, CAMERA 1, Orş. Bolintin-Vale, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, ORŞ. BOLINTIN-VALE, STR. STADIONULUI, CAMERA 1, BL.B6, ET.2, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADD TELCO MOBILE S.R.L. | aceeași clădire |
| ART INNOVA DENTALMED S.R.L. | aceeași clădire |
| BMY GLOW CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEO CMACONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELECTRICAHAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ESTATE DEVELOPMENT CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| FN MAKE-UP STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| IOR TRADING LENS SRL | aceeași clădire |
| JAZZMASTER INVEST SRL | aceeași clădire |
| LIMATEX SRL | aceeași clădire |
| MARIUS FRIZERU BARBERSHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIUS SI RUXANDRA SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Giurgiu
| 381649 | DAFAREL PRODIMPEX SRL |
| 1284636 | ELION SRL |
| 1292922 | DOI STEJARI SRL |
| 1293278 | MS SOLEIL IMPORT EXPORT SRL |
| 1294915 | ROXANA SRL |
| 1567039 | MASTER GR COMPANY SRL |
| 3233191 | POMPILIU SRL |
| 3233264 | AZUR COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25