Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MOBILIER CASA ANTONIA S.R.L.

CUI 38665141 · J2018000019207

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MOBILIER CASA ANTONIA S.R.L. are CUI 38665141, nr. de înregistrare J2018000019207, înmatriculată pe 09.01.2018. Sediul social e în Municipiul Petroşani, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3100. În 2023: cifră de afaceri 229.124 lei, profit net 9.143 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

1contracte
2 mii leivaloare totală
1autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-06-07 Comuna Pui Mobilier (Rev.2) 2 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 229 mii lei · mediana 225 mii lei 102% din mediană
Profit net 9 mii lei · mediana 5 mii lei 168% din mediană
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă 4% · mediana 2.5% 160% din mediană
Cifră pe salariat 115 mii lei · mediana 143 mii lei 80% din mediană

Comparat cu 80.464 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 229 mii lei
2018: 10 mii lei 182019: 70 mii lei 192020: 159 mii lei 202023: 229 mii lei 23
Profit net 9 mii lei
2018: -4 mii lei 182019: 6 mii lei 192020: 41 mii lei 202023: 9 mii lei 23
Salariați 2
2018: 0 182019: 1 192020: 2 202023: 2 23
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2023202020192018
Cifra de afaceri netă229.124159.10070.1809.600
Venituri totale388.727166.70070.7149.600
Cheltuieli totale377.716124.00164.33013.243
Profit / pierdere brută11.01142.6996.384-3.643
Profit / pierdere netă9.14340.7265.777-3.704
Active circulante180.95951.13424.69916.428
Stocuri145.116012.56911.534
Casa și conturi la bănci35.84351.13412.1304.894
Datorii62.2958.13522.42619.932
Capitaluri proprii118.66442.9992.273-3.504
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați2210

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 09.01.2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
CAEN principal3100
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMOBILIER CASA ANTONIA S.R.L.
Nr. reg. com.J20/19/2018
EUIDROONRC.J2018000019207
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-01-09
Sediu socialStr. Zorilor, Mun. Petroşani, HUNEDOARA
Domiciliu fiscalJUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. ZORILOR, BL.4, SC.2, ET.4, AP.20
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADIRAD SRL inactiv aceeași clădire
AUDIT & CONSULTING RETAIL SRL aceeași clădire
AUDIT & CONSULTING SRL aceeași clădire
CIDROM SRL inactiv aceeași clădire
DLG LIGHTS S.R.L. inactiv aceeași clădire
GLOBALEX SOFTWARE SRL aceeași clădire
HORMIUNION S.R.L. inactiv aceeași clădire
JUST CLASIC RING SRL aceeași clădire
LDM LIGHTS S.R.L. aceeași clădire
LUXOR COMPANY SRL inactiv aceeași clădire
LUXOR IMPEX SRL aceeași clădire
NOR BUILD CONSULT S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

31092018 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (25)

Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

3363523 LUXOR IMPEX SRL
11659458 LUXOR COMPANY SRL inactiv
12005656 POINT PLUS SRL
30266480 SZOVERFI JENICA VERONICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA
30437652 MARC CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
32740465 GÎRJOB ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32837353 MARC ANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA
32920644 HORMIUNION S.R.L. inactiv
33230910 DUMBRAVA A.GABRIELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALA
34622865 RECORD WIN FASHION S.R.L.
37164487 CHEIAN I. DANIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
38173831 JUST CLASIC RING SRL

CAEN autorizat (6)

162331004647475549419524

Alte firme din Hunedoara

2143287 RESCOF IMPEX SRL
3556338 CUBIL PROD SRL
4468161 SIMAUSROM COMSERVIMPEX SRL
10418257 TOTAL MOBILA PRODCOM SRL
14442720 METAL DUE SRL
16065421 ART WOOD COMPANY SRL
18672918 EDYSS MOB SRL
23798590 OIŢA NEAGRĂ SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12