TEOFAN PICTURA MURALĂ S.R.L.
CUI 38665176 · J10/19/2018
TEOFAN PICTURA MURALĂ S.R.L. are CUI 38665176, nr. de înregistrare J10/19/2018, înmatriculată pe 09.01.2018. Sediul social e în Sat Smeeni, Comuna Smeeni, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9003. În 2025: cifră de afaceri 1.266.764 lei, profit net 1.083.607 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 220 mii lei | 577% din mediană |
| Profit net | 1,1 mil lei · mediana 40 mii lei | de 27× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 85.5% · mediana 22.2% | 385% din mediană |
| Cifră pe salariat | 633 mii lei · mediana 202 mii lei | 313% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.266.764 | 574.191 | 446.001 | 293.001 | 49.380 | 9.500 | 108.300 | 193.816 |
| Venituri totale | 1.273.418 | 574.444 | 446.001 | 293.001 | 59.059 | 9.500 | 108.300 | 193.816 |
| Cheltuieli totale | 157.725 | 65.901 | 35.887 | 8.478 | 18.956 | 1.390 | 16.158 | 555 |
| Profit / pierdere brută | 1.115.693 | 508.543 | 410.114 | 284.523 | 40.103 | 8.110 | 92.142 | 193.261 |
| Profit / pierdere netă | 1.083.607 | 492.403 | 406.189 | 277.868 | 38.726 | 7.840 | 88.893 | 187.447 |
| Active imobilizate | 69.826 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 1.309.756 | 643.678 | 489.697 | 282.490 | 324.432 | 284.510 | 276.604 | 190.461 |
| Stocuri | — | — | 39.421 | — | — | 8.597 | — | — |
| Creanțe | 1.291.081 | 13 | 122.274 | 183.090 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 18.675 | 643.665 | 328.002 | 99.400 | 324.432 | 275.913 | 276.604 | 190.461 |
| Datorii | 295.735 | 151.035 | 67.829 | 4.382 | 1.326 | 130 | 64 | 2.814 |
| Capitaluri proprii | 1.083.847 | 492.643 | 421.868 | 278.108 | 323.106 | 284.380 | 276.540 | 187.647 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.01.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele |
| CAEN principal | 9003 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEOFAN PICTURA MURALĂ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J10/19/2018 |
| EUID | ROONRC.J10/19/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-09 |
| Sediu social | SMEENI, 973, Sat Smeeni Com. Smeeni, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, SAT SMEENI COM. SMEENI, SMEENI, NR.973 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 9013 | 2025 |
| 9609 | 2024 |
| 9003 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 29902443 | PICTURA BISERICEASCA SRL |
| 38665184 | TEOFAN ARTA MURALĂ S.R.L. |
| 39587335 | POTERASU PICTURA S.R.L. |
| 39587351 | PICTOR POTERASU DANIEL S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08