Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MURI CHOCOLATIER S.R.L.

CUI 38722883 · J2018000185122

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MURI CHOCOLATIER S.R.L. are CUI 38722883, nr. de înregistrare J2018000185122, înmatriculată pe 19.01.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1082. În 2025: cifră de afaceri 162.562 lei, pierdere netă 41.489 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 163 mii lei · mediana 254 mii lei 64% din mediană
Profit net -41 mii lei · mediana 7 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă -25.5% · mediana 3% sub mediană (pierdere)
Cifră pe salariat 81 mii lei · mediana 162 mii lei 50% din mediană

Comparat cu 94.192 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 163 mii lei
2018: 14 mii lei 182019: 54 mii lei 192020: 78 mii lei 202021: 185 mii lei 212022: 210 mii lei 222023: 171 mii lei 232024: 169 mii lei 242025: 163 mii lei 25
Profit net -41 mii lei
2018: -80 mii lei 182019: -110 mii lei 192020: -65 mii lei 202021: -34 mii lei 212022: -10 mii lei 222023: -45 mii lei 232024: -48 mii lei 242025: -41 mii lei 25
Salariați 2
2018: 1 182019: 2 192020: 2 202021: 2 212022: 2 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă162.562169.474171.159210.370184.95478.40854.49213.562
Venituri totale168.770177.488178.121215.640188.94783.49956.48213.562
Cheltuieli totale210.259225.036221.554223.511221.980148.051166.08893.378
Profit / pierdere brută-41.489-47.548-43.433-7.871-33.033-64.552-109.606-79.816
Profit / pierdere netă-41.489-47.548-45.179-10.021-34.148-65.334-110.156-79.952
Active imobilizate505.756528.587552.150578.067600.426628.451653.25810.366
Active circulante71.77985.92079.92093.05480.63350.17145.40523.142
Stocuri4.3317.7343.7629.0845.2325.0015.5802.756
Creanțe6.1679.76724.25616.4583.8456.00936.3248.651
Casa și conturi la bănci61.28168.41951.90267.51271.55639.1613.50111.735
Cheltuieli în avans11.8498.2958.2748.1264.1714.8494.7265.035
Datorii1.022.2111.014.139984.134977.858973.820937.913892.497117.495
Capitaluri proprii-432.827-391.337-343.790-298.611-288.590-254.442-189.108-78.952
Capital subscris vărsat1.0001.0001.0001.0001.0001.0001.0001.000
Număr mediu de salariați22222221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.01.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal1082
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMURI CHOCOLATIER S.R.L.
Nr. reg. com.J12/185/2018
EUIDROONRC.J2018000185122
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-01-19
Sediu socialStr. Lunetei, 5, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. LUNETEI, NR.5
Telefon0747931536
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

10822018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

41943574 MIRCEA MURESAN INVEST S.R.L.

CAEN autorizat (28)

1039105210711072108110821083108410851086463446364637463947114724472547264727494156115612562156225630823082929329

Alte firme din Cluj

212704 VENUS IMPEX SRL
11938770 PARFEE PRODCOM SRL
16258287 ADA POP STAR SRL
17970550 RD TRANS SRL
24509134 COFALEX SRL
31330220 VIVARIS SRL
31495163 VIA LUCA SRL-D
32898474 DELICATESSE DU CHOCOLAT S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25