MARMURA RUFASOR S.R.L.
CUI 38748417 · J2018000070282
MARMURA RUFASOR S.R.L. are CUI 38748417, nr. de înregistrare J2018000070282, înmatriculată pe 26.01.2018. Sediul social e în Municipiul Caracal, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2370. În 2025: cifră de afaceri 176.250 lei, profit net 46.613 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 176 mii lei · mediana 254 mii lei | 69% din mediană |
| Profit net | 47 mii lei · mediana 7 mii lei | 623% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 26.4% · mediana 3% | 880% din mediană |
| Cifră pe salariat | 176 mii lei · mediana 162 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 176.250 | 240.176 | 111.848 | 223.230 | 291.180 | 120.654 | 153.800 | 60.779 |
| Venituri totale | 176.250 | 240.690 | 112.928 | 223.230 | 291.180 | 120.654 | 161.120 | 78.659 |
| Cheltuieli totale | 128.085 | 158.210 | 97.729 | 130.785 | 186.111 | 95.907 | 161.357 | 99.770 |
| Profit / pierdere brută | 48.165 | 82.480 | 15.199 | 92.445 | 105.069 | 24.747 | -237 | -21.111 |
| Profit / pierdere netă | 46.613 | 80.073 | 14.069 | 87.930 | 102.157 | 24.100 | -1.775 | -22.294 |
| Active circulante | 464.554 | 394.160 | 318.360 | 493.190 | 382.341 | 285.080 | 77.126 | 31.876 |
| Stocuri | 113.895 | 153.498 | 195.846 | 140.487 | 141.493 | 180.773 | 27.806 | 25.519 |
| Creanțe | — | 0 | 14.558 | 0 | 31 | 0 | 18.000 | — |
| Casa și conturi la bănci | 350.659 | 240.662 | 107.956 | 352.703 | 240.817 | 104.307 | 31.320 | 6.357 |
| Datorii | 338.157 | 314.376 | 304.091 | 302.872 | 279.953 | 284.849 | 100.995 | 53.970 |
| Capitaluri proprii | 126.397 | 79.784 | 14.269 | 190.318 | 102.388 | 231 | -23.869 | -22.094 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.01.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 2370 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARMURA RUFASOR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000070282 |
| EUID | ROONRC.J2018000070282 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-26 |
| Sediu social | Str. Înfrăţirii, 1, biroul nr. 1, Mun. Caracal, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, MUN. CARACAL, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.1, BIROUL NR. 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BONAMENTE SRL | aceeași clădire |
| BRATOSIN ANDREI SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENISA&RAREȘ&FLORIN S.R.L. | aceeași clădire |
| FLEXICARE ORTOLIFE SRL | aceeași clădire |
| GIGISOR SRL | aceeași clădire |
| POP PRODPLAST SRL | aceeași clădire |
| RIADA PLUS SRL | aceeași clădire |
| SELENA MARKET 24 S.R.L. | aceeași clădire |
| ANTON ŞI OANA DRAGOSTEMARE S.R.L. inactiv | 176 m |
| ANTONIO LUIS SRL inactiv | 176 m |
| FELIX & JOE S.R.L. inactiv | 176 m |
| IONEL ZAICĂ S.R.L. inactiv | 176 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2370 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Olt
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25