BURAGA MIC S.R.L.
CUI 38757644 · J2018000057377
BURAGA MIC S.R.L. are CUI 38757644, nr. de înregistrare J2018000057377, înmatriculată pe 29.01.2018. Sediul social e în Municipiul Vaslui, jud. Vaslui. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2370. În 2025: cifră de afaceri 378.700 lei, profit net 122.820 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 379 mii lei · mediana 254 mii lei | 149% din mediană |
| Profit net | 123 mii lei · mediana 7 mii lei | de 16× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 32.4% · mediana 3% | de 11× mediana |
| Cifră pe salariat | 189 mii lei · mediana 162 mii lei | 117% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 378.700 | 295.060 | 280.550 | 296.970 | 290.010 | 273.076 | 248.360 | 162.830 |
| Venituri totale | 378.700 | 295.060 | 280.550 | 296.970 | 290.010 | 273.076 | 248.360 | 162.830 |
| Cheltuieli totale | 252.093 | 225.455 | 197.803 | 221.192 | 230.553 | 194.139 | 202.015 | 98.395 |
| Profit / pierdere brută | 126.607 | 69.605 | 82.747 | 75.778 | 59.457 | 78.937 | 46.345 | 64.435 |
| Profit / pierdere netă | 122.820 | 66.654 | 79.941 | 72.808 | 56.557 | 76.206 | 43.861 | 62.424 |
| Active circulante | 134.582 | 69.336 | 84.214 | 77.575 | 75.422 | 117.046 | 94.113 | 66.740 |
| Stocuri | 24.123 | 52.141 | 38.821 | 37.567 | 39.751 | 51.101 | 32.697 | 45.499 |
| Creanțe | — | — | — | 30.000 | 26.400 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 110.459 | 17.195 | 45.393 | 10.008 | 9.271 | 65.945 | 61.416 | 21.241 |
| Datorii | 11.562 | 2.482 | 4.016 | 4.518 | 10.173 | 8.356 | 11.628 | 4.116 |
| Capitaluri proprii | 123.020 | 66.854 | 80.198 | 73.057 | 65.249 | 108.690 | 82.485 | 62.624 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | — | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Sep 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.01.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui |
| CAEN principal | 2370 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BURAGA MIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000057377 |
| EUID | ROONRC.J2018000057377 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-29 |
| Sediu social | Str. Liliacului, 15, Mun. Vaslui, VASLUI |
| Domiciliu fiscal | JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. LILIACULUI, NR.15 |
| Telefon | 0746268876 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STEFANTRANS POPA S.R.L. | aceeași clădire |
| A.D.C. SRL | 144 m |
| E-COMMERCE ONLINE SHOP S.R.L. | 144 m |
| MATILEMATRANS S.R.L. | 144 m |
| ABUELAMAR FOODS SRL | 230 m |
| ACS PIGAL SRL | 230 m |
| ADAFINEIMP S.R.L. | 230 m |
| AERIO ROOF S.R.L. | 230 m |
| AGRICOLA PICIOROAGA SRL | 230 m |
| AGRONOPIC CULTURE SRL | 230 m |
| AGUA-LIMPIA S.R.L. | 230 m |
| ALINA DENIS ARYANA S.R.L. | 230 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2370 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Vaslui
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25