NELU MARKET DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 38769134 · J51/67/2018
NELU MARKET DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 38769134, nr. de înregistrare J51/67/2018, înmatriculată pe 30.01.2018. Sediul social e în Sat Frumuşani, Comuna Frumuşani, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 122.170 lei, pierdere netă 114.170 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 122 mii lei · mediana 199 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | -114 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -93.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 122.170 | 79.366 | 69.866 | 41.974 | 19.415 | 24.011 | 26.304 | 26.152 |
| Venituri totale | 122.170 | 79.366 | 69.866 | 41.974 | 19.415 | 24.011 | 26.304 | 26.153 |
| Cheltuieli totale | 236.340 | 103.011 | 71.517 | 34.406 | 1.149 | 906 | 2.150 | 2.510 |
| Profit / pierdere brută | -114.170 | -23.645 | -1.651 | 7.568 | 18.266 | 23.105 | 24.154 | 23.643 |
| Profit / pierdere netă | -114.170 | -23.645 | -1.651 | 6.390 | 17.683 | 22.385 | 23.443 | 22.858 |
| Active imobilizate | — | 7.178 | — | 1.200 | 1.200 | — | — | — |
| Active circulante | 257.273 | 783.501 | 464.192 | 324.985 | 206.679 | 299.665 | 217.006 | 99.178 |
| Stocuri | 245.893 | 781.142 | 460.637 | 318.671 | 201.226 | 286.366 | 212.641 | 91.346 |
| Creanțe | — | — | — | 200 | 350 | 350 | 350 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 11.380 | 2.359 | 3.555 | 6.114 | 5.103 | 12.949 | 4.015 | 7.632 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Datorii | 303.782 | 723.018 | 372.886 | 233.227 | 121.311 | 230.779 | 170.504 | 76.121 |
| Capitaluri proprii | -46.509 | 67.661 | 91.306 | 92.958 | 86.568 | 68.886 | 46.502 | 23.058 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.01.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NELU MARKET DISTRIBUTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/67/2018 |
| EUID | ROONRC.J51/67/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-01-30 |
| Sediu social | Str. VIITORULUI, 1A, Sat Frumuşani Com. Frumuşani, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT FRUMUŞANI COM. FRUMUŞANI, STR. VIITORULUI, NR.1A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EXCLUSIV ALLMAR TRADING S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| YLN S.R.L. | 47 m |
| ANAISA&LILIANA S.R.L. | 56 m |
| SHAORMERIA RAISSA S.R.L. inactiv | 63 m |
| PARIZETA CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 64 m |
| NIKOVALYS MINIMARKET S.R.L. inactiv | 73 m |
| CRISTI MALAXOR S.R.L. | 81 m |
| VALI LOGISTICS S.R.L. | 81 m |
| CLEAN SOLUTION FOR ALL S.R.L. | 95 m |
| LA TRIFOI CONSTRUCT PREST S.R.L. | 95 m |
| PETRA & MAROC S.R.L. inactiv | 101 m |
| ANAIS & PUIU CONSTRUCT S.R.L. | 105 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (35)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25