Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OFTALMO-OPTIQ NDL S.R.L.

CUI 38795397 · J2018000452231

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OFTALMO-OPTIQ NDL S.R.L. are CUI 38795397, nr. de înregistrare J2018000452231, înmatriculată pe 02.02.2018. Sediul social e în Loc. Buftea, Oraş Buftea, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8699. În 2025: cifră de afaceri 171.926 lei, profit net 16.394 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 105%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 172 mii lei · mediana 220 mii lei 78% din mediană
Profit net 16 mii lei · mediana 40 mii lei 41% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 9.5% · mediana 22.2% 43% din mediană
Cifră pe salariat 172 mii lei · mediana 202 mii lei 85% din mediană

Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 172 mii lei
2018: 285 mii lei 182019: 299 mii lei 192020: 249 mii lei 202021: 256 mii lei 212022: 109 mii lei 222023: 50 mii lei 232024: 84 mii lei 242025: 172 mii lei 25
Profit net 16 mii lei
2018: 99 mii lei 182019: 7 mii lei 192020: 75 mii lei 202021: -2 mii lei 212022: 3 mii lei 222023: 2 mii lei 232024: 5 mii lei 242025: 16 mii lei 25
Salariați 1
2018: 1 182019: 2 192020: 2 202021: 2 212022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă171.92683.90049.700109.030255.989249.159299.420284.999
Venituri totale172.21683.90049.701109.030255.989254.809299.420285.012
Cheltuieli totale150.75976.39847.133104.810255.698177.848289.077183.299
Profit / pierdere brută21.4577.5022.5684.22029176.96110.343101.713
Profit / pierdere netă16.3944.9842.0713.129-2.27174.5787.34598.863
Active imobilizate————1.0386.45915.10413.371
Active circulante56.20856.42839.731215.165146.879167.17539.74793.771
Stocuri31.66428.41331.61430.14831.31025.21924.0657.859
Creanțe36036027013.4101.6574.7004.92936.281
Casa și conturi la bănci24.18427.6557.847171.607113.912137.25610.75349.631
Datorii29.43046.04434.331211.83668.06591.51147.3068.079
Capitaluri proprii26.77810.3845.4003.32979.85282.1237.54599.063
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați11112221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 02.02.2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Buftea
CAEN principal8699
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOFTALMO-OPTIQ NDL S.R.L.
Nr. reg. com.J2018000452231
EUIDROONRC.J2018000452231
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-02-02
Sediu socialAleea Constructorului, 2, Orş. Buftea, ILFOV
Domiciliu fiscalJUD. ILFOV, ORŞ. BUFTEA, ALEEA CONSTRUCTORULUI, NR.2, BL.29, SC.A, ET.2, AP.8
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADE SPEED TRANS INTERNATIONAL S.R.L. aceeași clădire
CORN-CONSTRUCT NDL S.R.L. aceeași clădire
EXPLORE TRIP & TRAVEL S.R.L. aceeași clădire
GENY & LIGHTING RENTAL SRL aceeași clădire
HUMAN NETWORKING CONSULTING SRL aceeași clădire
KAGC TEAM S.R.L. inactiv aceeași clădire
LAZAR THERMO SOLUTIONS S.R.L. aceeași clădire
MACOR FORAJ SRL-D inactiv aceeași clădire
NASTYMOB DESIGN S.R.L. aceeași clădire
NIKOS PNV CONSTRUCT S.R.L. inactiv aceeași clădire
PROPS FACTORY S.R.L. aceeași clădire
SACHA & RUTA 66 SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

86992025
86902018 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

25648831 WETTENBERG DEVELOPMENT S.R.L.
30182419 EXPLORE TRIP & TRAVEL S.R.L.
30205334 MACOR FORAJ SRL-D inactiv
32480560 SYL-RO MEDIA SRL
37544729 IAN-DIF TRANS LOGISTIC SRL
37545716 VERA DAN LOGISTIC INTERNATIONAL SRL
42261893 DRAGNE A. FLORIN-MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
42557008 NIKOS PNV CONSTRUCT S.R.L. inactiv
43063029 ADE SPEED TRANS INTERNATIONAL S.R.L.
43284097 NASTYMOB DESIGN S.R.L.
43999997 KAGC TEAM S.R.L. inactiv
50547030 PROPS FACTORY S.R.L.

CAEN autorizat (47)

37004333461946444690471147124721472247234724472547264727474047514752475347544755476147624763476447694771477247734774477547764777477847794782478347917020811086918692869386948695869686999699

Alte firme din Ilfov

2782426 GS HEALTHCARE MEDICAL SUPPLY S.R.L.
18879302 ANTOS GROUP DOCTOR ACASĂ S.R.L.
18923866 BIOMEDICAL REMED SRL
19069967 GOODMEDYS S.R.L.
22135670 NEI MEDICA ASIST SRL
23890420 IACOBMED SRL
24332864 STEM LIFE S.R.L.
24411224 PROACTIV.MED SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25