CINEFRACTAL S.R.L.
CUI 38823942 · J40/1766/2018
CINEFRACTAL S.R.L. are CUI 38823942, nr. de înregistrare J40/1766/2018, înmatriculată pe 08.02.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 281.782 lei, profit net 96.949 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 282 mii lei · mediana 158 mii lei | 178% din mediană |
| Profit net | 97 mii lei · mediana 40 mii lei | 245% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 34.4% · mediana 36.4% | 95% din mediană |
| Cifră pe salariat | 282 mii lei · mediana 221 mii lei | 128% din mediană |
Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 281.782 | 202.099 | 234.535 | 156.506 | 204.958 | 99.227 | 204.118 | 144.769 |
| Venituri totale | 281.789 | 202.100 | 234.535 | 156.507 | 205.422 | 99.227 | 204.118 | 144.769 |
| Cheltuieli totale | 182.022 | 102.821 | 101.456 | 70.332 | 52.734 | 31.991 | 66.360 | 91.879 |
| Profit / pierdere brută | 99.767 | 99.279 | 133.079 | 86.175 | 152.688 | 67.236 | 137.758 | 52.890 |
| Profit / pierdere netă | 96.949 | 97.298 | 130.733 | 83.143 | 147.265 | 64.361 | 135.865 | 48.547 |
| Active imobilizate | 13.473 | 17.106 | 31.396 | 21.671 | 2.990 | 3.427 | — | — |
| Active circulante | 416.922 | 331.399 | 194.009 | 87.876 | 395.631 | 252.067 | 213.721 | 103.647 |
| Creanțe | 356.517 | 281.393 | 185.027 | 79.119 | 372.345 | 219.613 | 183.191 | 21.869 |
| Casa și conturi la bănci | 60.405 | 50.006 | 8.982 | 8.757 | 23.286 | 32.454 | 30.530 | 81.778 |
| Datorii | 22.032 | 37.091 | 11.289 | 26.164 | 2.384 | 6.521 | 29.109 | 54.900 |
| Capitaluri proprii | 408.363 | 311.414 | 214.116 | 83.383 | 396.237 | 248.973 | 184.612 | 48.747 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CINEFRACTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/1766/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/1766/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-02-08 |
| Sediu social | Str. Maşina de Pâine, 20A, CAM. 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MAŞINA DE PÂINE, NR.20A, CAM. 2, BL.6, ET.3, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASA DUMBRAVA SRL | aceeași clădire |
| GENTLEMAN CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| NVFPHOTOS FORYOU SRL | aceeași clădire |
| SMART ENGINEERING SYSTEMS SRL | aceeași clădire |
| STAR ELA CONT SRL inactiv | aceeași clădire |
| THINK REVOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| ALR TOP LEVEL CONSULTING S.R.L. | 39 m |
| ANA'S BAGS LAB. S.R.L. inactiv | 39 m |
| BOXZILLA S.R.L. | 39 m |
| BUSINESS CONSULTING PARTNERS SRL inactiv | 39 m |
| CAPITEL PROIECT INVEST SRL inactiv | 39 m |
| COSTELO CONSTRUCT SRL inactiv | 39 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25