Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

VIZON & FOX COLLECTION S.R.L.

CUI 38829686 · J6/123/2018 · dizolvare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

VIZON & FOX COLLECTION S.R.L. are CUI 38829686, nr. de înregistrare J6/123/2018, înmatriculată pe 08.02.2018. Sediul social e în Municipiul Bistriţa, jud. Bistriţa-Năsăud. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2020: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: dizolvare
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Cifra de afaceri a scăzut 100% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.667 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2018: 322 mii lei 182019: 322 mii lei 192020: 0 lei 20
Profit net 0 lei
2018: 62 mii lei 182019: 62 mii lei 192020: 0 lei 20
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202020192018
Cifra de afaceri netă0321.995321.995
Venituri totale0321.995321.995
Cheltuieli totale—257.475257.475
Profit / pierdere brută064.52064.520
Profit / pierdere netă062.35062.350
Active circulante88.020141.772141.772
Stocuri11.05513.02213.022
Creanțe2007.2107.210
Casa și conturi la bănci76.765121.540121.540
Datorii079.22279.222
Capitaluri proprii88.02062.55062.550
Capital subscris vărsat200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 08.02.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
CAEN principal4771
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCVIZON & FOX COLLECTION S.R.L.
Nr. reg. com.J06/123/2018
EUIDROONRC.J6/123/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-02-08
Sediu socialBld. Decebal, 11, Mun. Bistriţa, BISTRIŢA-NĂSĂUD
Domiciliu fiscalJUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, BLD. DECEBAL, NR.11, BL.L2, SC.A, ET.P, AP.1
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A & L CAFE BAR S.R.L. aceeași clădire
A&A LEGIS CONSULT SRL aceeași clădire
ABS-INTERNATIONAL-CORP SRL inactiv aceeași clădire
ACTIVITATI SPORTIVE S.R.L. aceeași clădire
ADA TRADING SRL aceeași clădire
ADENISSE'S S.R.L. inactiv aceeași clădire
ADYMIR SARAH SRL aceeași clădire
AGENTIA SMART CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
ALO SRL aceeași clădire
AMIO ELECTRONIC SERVICE SRL aceeași clădire
ANID CLOUD TECHNOLOGY S.R.L. aceeași clădire
ANTACA DECO S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

47712019 – 2020
47112018

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (21)

Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

19133733 LAND-BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL inactiv
30000495 LUCHI CRISTINA GABRIELA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA
30474898 PUICA VALER INTREPRINDERE INDIVIDUALA
31764601 CANDALE IOAN MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32054602 GOTEA M. MARINA NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32504600 BALAZS NOEMI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33243340 CANDALE IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33463524 NEW FINANCE ENERGY SRL inactiv
35823980 PUICA VALER ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
36479029 CANDALE I. IOAN MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
36508124 LIDFLO UNIC SRL
38438467 DENISSECOND SRL

CAEN autorizat (4)

4719477147824791

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

566337 TRANSLUNG SRL
567812 CLAUDIA STAR SRL
572479 GILLECOM SRL
2716325 OV CAPUCINO TEXTILE S.R.L.
3863367 RAFELI IMPEX SRL
5556393 AHILE COM SRL
5684929 MARINERO STAR PROD SRL
5684945 RETA-GELA SERVICE SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25