ELIZA BEST TOUR S.R.L.
CUI 38839205 · J2018000323081
ELIZA BEST TOUR S.R.L. are CUI 38839205, nr. de înregistrare J2018000323081, înmatriculată pe 12.02.2018. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2024: cifră de afaceri 116.352 lei, pierdere netă 59.245 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 116 mii lei · mediana 124 mii lei | 94% din mediană |
| Profit net | -59 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -50.9% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 116 mii lei · mediana 172 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 116.352 | 112.350 | 49.180 | 37.540 | 2.975 | 18.231 | 1.500 |
| Venituri totale | 116.352 | 102.873 | 70.340 | 37.540 | 12.842 | 18.231 | 1.500 |
| Cheltuieli totale | 175.282 | 132.836 | 59.666 | 29.284 | 7.479 | 29.130 | 12 |
| Profit / pierdere brută | -58.930 | -29.963 | 10.674 | 8.256 | 5.363 | -10.899 | 1.488 |
| Profit / pierdere netă | -59.245 | -31.087 | 9.477 | 7.166 | 5.274 | -11.434 | 1.443 |
| Active imobilizate | 1.364.657 | 1.398.104 | 1.353.050 | 5.631 | 5.514 | 1.191 | — |
| Active circulante | 92.109 | 93.453 | 115.122 | 26.038 | 13.152 | 12.932 | 3.544 |
| Stocuri | 57.098 | 57.098 | 66.575 | 9.867 | 9.867 | 5.103 | — |
| Creanțe | 7.518 | 26.185 | 18.693 | 3.599 | — | 4.364 | — |
| Casa și conturi la bănci | 27.493 | 10.170 | 29.854 | 12.572 | 3.285 | 3.465 | 3.544 |
| Datorii | 1.534.972 | 1.510.518 | 1.456.046 | 29.020 | 23.183 | 23.914 | 1.901 |
| Capitaluri proprii | -78.206 | -18.961 | 12.126 | 2.649 | -4.517 | -9.791 | 1.643 |
| Capital subscris vărsat | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.02.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELIZA BEST TOUR S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000323081 |
| EUID | ROONRC.J2018000323081 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-02-12 |
| Sediu social | Str. Poiana lui Stechil, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. POIANA LUI STECHIL, BL.3, AP.9 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALVI APART S.R.L. | aceeași clădire |
| BUBUCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASA VLASIN S.R.L. | aceeași clădire |
| CIPELLE COURIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| CREMBURG SRL | aceeași clădire |
| DEBALDO COM SRL | aceeași clădire |
| DIPEX CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| FANDA COM SRL | aceeași clădire |
| FÂNTÂNIŢA CU BRAZI SRL | aceeași clădire |
| GAF INSTAL EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| MARY LAND WOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| NIROS EDIFICIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
| 1087944 | COFETARIA JOLYANA SRL |
| 1088486 | COMAT SA |
| 1089007 | MIRIA SRL |
| 1090079 | IGIENA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA |
| 1090230 | ALDIVCOM SRL |
| 1090419 | CARPATEX SA |
| 1092193 | ROLL-ING SA |
| 1092517 | ELYSEEA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25