DDSA CLAUDIU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 38855669 · J32/207/2018
DDSA CLAUDIU CONSTRUCT S.R.L. are CUI 38855669, nr. de înregistrare J32/207/2018, înmatriculată pe 13.02.2018. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 33.300 lei, profit net 5.731 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 221 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 19 mii lei | 31% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 17.2% · mediana 9.3% | 185% din mediană |
| Cifră pe salariat | 33 mii lei · mediana 141 mii lei | 24% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.300 | 29.480 | 71.218 | 58.787 | 77.990 | 77.225 | 34.941 | 23.945 |
| Venituri totale | 33.300 | 29.480 | 71.218 | 58.787 | 77.990 | 77.225 | 34.941 | 23.945 |
| Cheltuieli totale | 27.164 | 30.517 | 80.980 | 73.767 | 81.774 | 34.093 | 32.419 | 1.085 |
| Profit / pierdere brută | 6.136 | -1.037 | -9.762 | -14.980 | -3.784 | 43.132 | 2.522 | 22.860 |
| Profit / pierdere netă | 5.731 | -1.332 | -10.439 | -15.538 | -4.633 | 40.866 | 1.514 | 22.141 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 53 |
| Active circulante | 66.047 | 44.609 | 47.507 | 57.747 | 79.143 | 74.291 | 32.255 | 46.723 |
| Stocuri | 313 | 313 | 313 | 313 | 313 | 313 | — | — |
| Creanțe | 10.689 | 17.389 | 9.799 | 12.916 | 22.278 | 9.778 | 733 | — |
| Casa și conturi la bănci | 55.045 | 26.907 | 37.395 | 44.518 | 56.552 | 64.200 | 31.522 | 46.723 |
| Datorii | 27.537 | 11.830 | 13.396 | 13.196 | 19.055 | 9.570 | 8.400 | 24.435 |
| Capitaluri proprii | 38.510 | 32.779 | 34.111 | 44.551 | 60.088 | 64.721 | 23.855 | 22.341 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DDSA CLAUDIU CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J32/207/2018 |
| EUID | ROONRC.J32/207/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-02-13 |
| Sediu social | Str. Oţelarilor, 46, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. OŢELARILOR, NR.46, BL.62, SC.C, ET.3, AP.34 |
| Telefon | 0740658747 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AK-MOTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANY-CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENI BIA-COR S.R.L. | aceeași clădire |
| DNT TRANS CURIER SRL | aceeași clădire |
| MPM SELF WASH S.R.L. | aceeași clădire |
| PROF CURIER SRL | aceeași clădire |
| RADCOR VALEA AURIE SRL inactiv | aceeași clădire |
| SIBTRANS CURIER SRL | aceeași clădire |
| SUN BOX SRL inactiv | aceeași clădire |
| TADIA CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| CF SERVCON SRL | 35 m |
| KARPATY MUSIC SRL inactiv | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Sibiu
| 787460 | CONCEFA SA |
| 787966 | CONFORT-CONSTRUCTII SRL |
| 790139 | ICA SRL |
| 792733 | INSIB SRL |
| 800380 | PIEROL SRL |
| 802020 | SIMONT SA |
| 808961 | ARDEAL IMPEX SRL |
| 812385 | ROMCONS IMPEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25