BUTINI TRANS S.R.L.
CUI 38909220 · J2018000462131
BUTINI TRANS S.R.L. are CUI 38909220, nr. de înregistrare J2018000462131, înmatriculată pe 22.02.2018. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2024: cifră de afaceri 15.297 lei, pierdere netă 15.801 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 158 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -103.3% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.297 | 23.749 | 49.670 | 48.258 | 33.254 | 40.389 | 24.235 |
| Venituri totale | 15.297 | 23.749 | 49.670 | 48.258 | 42.933 | 40.389 | 25.025 |
| Cheltuieli totale | 31.098 | 30.356 | 24.000 | 21.680 | 22.658 | 20.657 | 15.871 |
| Profit / pierdere brută | -15.801 | -6.607 | 25.670 | 26.578 | 20.275 | 19.732 | 9.154 |
| Profit / pierdere netă | -15.801 | -6.977 | 24.438 | 26.225 | 19.530 | 18.520 | 8.404 |
| Active imobilizate | — | — | — | 625 | 3.125 | 5.625 | 8.125 |
| Active circulante | 75.025 | 90.825 | 98.902 | 72.607 | 43.529 | 27.261 | 6.132 |
| Stocuri | 445 | 36 | 8.008 | 1.618 | — | — | — |
| Creanțe | 68.916 | 87.916 | 90.000 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.664 | 2.873 | 894 | 70.989 | 43.529 | 27.261 | 6.132 |
| Datorii | 486 | 486 | 1.585 | 353 | 0 | 5.762 | 5.653 |
| Capitaluri proprii | 74.539 | 90.339 | 97.317 | 72.879 | 46.654 | 27.124 | 8.604 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BUTINI TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000462131 |
| EUID | ROONRC.J2018000462131 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-02-22 |
| Sediu social | Bld. I. Gh. Duca, 81 C, CAMERA NR.1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. I. GH. DUCA, NR.81 C, CAMERA NR.1, BL.L44, SC.B, ET.P, AP.48 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ATTRACTIVE NEWENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO VAN INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST INSURANCE GODIN S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAINCHAIR INNOVATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CBC STOC OIL SRL | aceeași clădire |
| CENTRUL STOMATOLOGIC Z3 SRL | aceeași clădire |
| CHISNOIU TATIANA-MEDIC S.R.L. | aceeași clădire |
| CHRISTIAN STARTEL TIMISOARA SRL FILIALA CONSTANTA SRL FARA PERSONALITATE JURIDICA inactiv | aceeași clădire |
| CIOCAN SRL | aceeași clădire |
| CREAGRAM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DCR SPEED S.R.L. | aceeași clădire |
| DORNIC SISTEM S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1869258 | M.G.M. COM TAXI SRL |
| 1870503 | INTERCOM SERVICE SRL |
| 1871347 | ROMARIS SRL |
| 1872300 | RALUCA M.P. SRL |
| 1873089 | ANCUTA T-III SRL |
| 1885725 | LAURAL SRL |
| 1887963 | SANCRIS SRL |
| 4514152 | NERVIL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25