PROD COM UNIREA TRANS SRL
CUI 389383 · J1992015670408
PROD COM UNIREA TRANS SRL are CUI 389383, nr. de înregistrare J1992015670408, înmatriculată pe 16.06.1992. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9531. În 2025: cifră de afaceri 973.936 lei, profit net 4.871 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 974 mii lei · mediana 129 mii lei | 752% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 4 mii lei | 133% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.5% · mediana 3.6% | 14% din mediană |
| Cifră pe salariat | 974 mii lei · mediana 112 mii lei | 873% din mediană |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 973.936 | 946.991 | 885.879 | 1.322.369 | 1.102.879 | 800.537 | 712.895 | 415.739 | 229.303 | 161.202 | 71.099 | 49.819 | 35.411 | 57.866 | 64.892 |
| Venituri totale | 1.073.131 | 993.899 | 915.391 | 1.322.376 | 1.102.988 | 1.110.350 | 717.304 | 415.739 | 229.303 | 161.202 | 71.099 | 49.821 | 35.862 | 59.710 | 66.998 |
| Cheltuieli totale | 1.044.000 | 958.588 | 887.580 | 1.230.989 | 1.065.731 | 834.057 | 809.971 | 472.768 | 221.425 | 172.430 | 84.596 | 77.851 | 75.940 | 70.417 | 89.268 |
| Profit / pierdere brută | 29.131 | 35.311 | 27.811 | 91.387 | 37.257 | 276.293 | -92.667 | -57.029 | 7.878 | -11.228 | -13.497 | -28.030 | -40.078 | -10.707 | -22.270 |
| Profit / pierdere netă | 4.871 | 12.238 | 19.229 | 79.888 | 26.157 | 265.654 | -99.951 | -61.298 | 5.573 | -14.455 | -15.630 | -29.529 | -41.079 | -10.707 | -22.270 |
| Active imobilizate | 12.410 | 17.610 | 26.554 | 35.995 | 31.155 | 8.061 | 2.640 | 3.732 | 0 | 3.335 | 3.671 | 4.008 | 4.343 | 4.678 | 5.014 |
| Active circulante | 212.225 | 261.167 | 161.701 | 143.311 | 100.828 | 61.097 | 65.154 | 121.550 | 112.954 | 82.626 | 64.424 | 45.103 | 29.358 | 29.502 | 13.130 |
| Stocuri | 178.932 | 181.725 | 108.421 | 81.241 | 57.484 | 14.326 | 29.271 | 84.886 | 87.745 | 50.958 | 44.768 | 31.013 | 22.152 | 16.739 | 8.476 |
| Creanțe | 13.421 | 27.164 | 12.945 | 19.799 | 34.532 | 18.484 | 21.554 | 23.866 | 13.879 | 14.711 | 5.794 | 4.950 | 2.892 | 1.565 | 3.407 |
| Casa și conturi la bănci | 19.872 | 52.278 | 40.335 | 42.271 | 8.812 | 28.287 | 14.329 | 12.798 | 11.330 | 16.957 | 13.862 | 9.140 | 4.314 | 11.198 | 1.247 |
| Datorii | 103.403 | 162.416 | 84.132 | 94.412 | 126.977 | 90.308 | 354.599 | 312.135 | 238.509 | 217.089 | 184.768 | 150.155 | 105.216 | 64.616 | 37.873 |
| Capitaluri proprii | 121.232 | 116.361 | 104.123 | 84.894 | 5.006 | -21.150 | -286.805 | -186.853 | -125.555 | -131.128 | -116.673 | -101.044 | -71.515 | -30.436 | -19.729 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Aug 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.06.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9531 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROD COM UNIREA TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J1992015670408 |
| EUID | ROONRC.J1992015670408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-06-16 |
| Sediu social | Str. CIOCANESTI, 27, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CIOCANESTI, NR.27 |
| Telefon | 0216446120 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| REMA AUTO AMINA SRL | aceeași clădire |
| CRISMAR INTERNATIONAL TRANSPORT SRL | 46 m |
| TRIO TRANS SRL | 46 m |
| TRIOTRANSPORT INTERNATIONAL S.R.L. | 46 m |
| DELAR TRADUCERI SRL | 55 m |
| MAPA TECHNOLOGY SERVICES S.R.L. | 55 m |
| ROYAL HOME INVESTMENT PLATINUM S.R.L. | 56 m |
| ROYAL HOME INVESTMENT S.R.L. | 56 m |
| PAUSE HOLDINGS S.R.L. | 60 m |
| MINSTAL CONCEPT SERVICE SRL inactiv | 61 m |
| AROMA CODRULUI S.R.L. | 69 m |
| INCREASE MEDIA AGENCY SRL | 69 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9531 | 2025 |
| 2593 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25