ANTOMAR SYSTEMS S.R.L.
CUI 38977534 · J2018000522082
ANTOMAR SYSTEMS S.R.L. are CUI 38977534, nr. de înregistrare J2018000522082, înmatriculată pe 07.03.2018. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8009. În 2025: cifră de afaceri 392.145 lei, profit net 32.684 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-04-26 | Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura B | Sistem video de supraveghere (Rev.2) | 6 mii lei |
| 2024-01-30 | Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura B | Accesorii pentru echipament audio si vid | 1 mii lei |
| 2023-12-22 | Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura B | Sistem video de supraveghere (Rev.2) | 2 mii lei |
| 2023-12-19 | LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE | Sistem video de supraveghere (Rev.2) | 248 lei |
| 2023-11-22 | Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura B | Sistem video de supraveghere (Rev.2) | 4 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 392 mii lei · mediana 188 mii lei | 208% din mediană |
| Profit net | 33 mii lei · mediana 26 mii lei | 128% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 8.3% · mediana 15.2% | 55% din mediană |
| Cifră pe salariat | 392 mii lei · mediana 127 mii lei | 310% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 392.145 | 347.899 | 311.957 | 295.567 | 262.061 | 232.661 | 114.330 | 38.615 |
| Venituri totale | 392.378 | 348.732 | 311.958 | 295.567 | 262.898 | 232.661 | 114.330 | 38.615 |
| Cheltuieli totale | 351.678 | 365.945 | 289.290 | 241.008 | 227.358 | 190.127 | 100.170 | 43.264 |
| Profit / pierdere brută | 40.700 | -17.213 | 22.668 | 54.559 | 35.540 | 42.534 | 14.160 | -4.649 |
| Profit / pierdere netă | 32.684 | -21.871 | 20.016 | 51.752 | 32.919 | 38.361 | 10.730 | -5.808 |
| Active imobilizate | 54.365 | 86.740 | 125.662 | 17.021 | 24.877 | — | — | 31 |
| Active circulante | 157.039 | 159.256 | 141.549 | 131.517 | 97.265 | 62.708 | 18.792 | 4.880 |
| Stocuri | 81.813 | 87.709 | 95.155 | 93.896 | 75.492 | 36.862 | 15.864 | 3.630 |
| Creanțe | 44.494 | 34.127 | 27.041 | 9.929 | 33.097 | 31.143 | 20.705 | — |
| Casa și conturi la bănci | 30.732 | 37.420 | 19.353 | 27.692 | -11.324 | -5.297 | -17.777 | 1.250 |
| Datorii | 69.088 | 119.696 | 119.041 | 20.383 | 45.740 | 19.225 | 13.670 | 10.519 |
| Capitaluri proprii | 142.316 | 126.300 | 148.170 | 128.155 | 76.402 | 43.483 | 5.122 | -5.608 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 8009 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANTOMAR SYSTEMS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000522082 |
| EUID | ROONRC.J2018000522082 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-07 |
| Sediu social | Aleea Minerva, 6, Biroul 4, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, ALEEA MINERVA, NR.6, BIROUL 4, SC.D, AP.2 |
| Telefon | 0761346728 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AC SAVU TRANS SRL | aceeași clădire |
| AG VASCULAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ANA PAUL-CONSTRUCT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ART ENEA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| BEST PAPERWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| BLACK SMURFS CREATIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| CITOS FIRST S.R.L. | aceeași clădire |
| COGENERGIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CREATE SUCCESS S.R.L. | aceeași clădire |
| DAVIDON & RADU S.R.L. | aceeași clădire |
| DEGECKO S.R.L. | aceeași clădire |
| ENTADENT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8020 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (65)
Sunt 65 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Braşov
| 6837680 | PELNI M.C.IMPEX SRL |
| 6898181 | GAVANA PROD SRL |
| 15101194 | NIOLAN GUARD SRL |
| 17218078 | VERSYSTOP SRL |
| 23345165 | GOLD SECURITY SRL |
| 32227681 | DICOMAT SYSTEMS SRL |
| 33169830 | WIFI WORLD SRL |
| 34434284 | MICROGATE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25