Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

MISTRAL EVOLUTION S.R.L.

CUI 38998634 · J2020000704526

cu contul HoReCaOS, sau pe email

MISTRAL EVOLUTION S.R.L. are CUI 38998634, nr. de înregistrare J2020000704526, înmatriculată pe 07.09.2020. Sediul social e în Comuna Săbăreni, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4650. În 2025: cifră de afaceri 1.614 lei, pierdere netă 6.283 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

3/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-2 Capitaluri proprii negative — datorează mai mult decât deține
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 96% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 2 mii lei · mediana 199 mii lei 1% din mediană
Profit net -6 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -389.3% · mediana 1.6% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 2 mii lei
2018: 40 mii lei 182019: 35 mii lei 192020: 75 mii lei 202021: 8 mii lei 212022: 15 mii lei 222023: 9 mii lei 232024: 41 mii lei 242025: 2 mii lei 25
Profit net -6 mii lei
2018: 3 mii lei 182019: -19 mii lei 192020: 19 mii lei 202021: -10 mii lei 212022: -5 mii lei 222023: -18 mii lei 232024: 17 mii lei 242025: -6 mii lei 25
Salariați 1
2023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă1.61440.9218.95315.3587.67075.34135.35939.750
Venituri totale1.69741.2189.74917.2989.58082.70339.33940.528
Cheltuieli totale7.98023.61727.89221.72519.78861.33857.43536.521
Profit / pierdere brută-6.28317.601-18.143-4.427-10.20821.365-18.0964.007
Profit / pierdere netă-6.28317.191-18.143-4.940-10.49419.087-19.2852.801
Active imobilizate2417281.6452.5874.4483.3241.4771.287
Active circulante98.59998.49889.08090.099123.58397.907106.76886.894
Stocuri11.99613.02914.91720.14829.38320.37360.56741.783
Creanțe86.08685.39967.10767.73192.02664.63240.72212.990
Casa și conturi la bănci517707.0562.2202.17412.9025.47932.121
Datorii118.705112.808121.499105.317135.72298.429124.52985.180
Capitaluri proprii-19.865-13.582-30.774-12.631-7.6912.802-16.2843.001
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați—11—————

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 07.09.2020
Organ fiscalUnitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
CAEN principal4650
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMISTRAL EVOLUTION S.R.L.
Nr. reg. com.J2020000704526
EUIDROONRC.J2020000704526
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2020-09-07
Sediu socialStr TINERETULUI, 11-13D, Com. Săbăreni, GIURGIU
Domiciliu fiscalJUD. GIURGIU, COM. SĂBĂRENI, STR TINERETULUI, NR.11-13D
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46522018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (4)

4650475452105224

Alte firme din Giurgiu

35191892 INFO VERDANA SRL
40689592 MEDERO SOLUTIONS DISTRIBUTION S.R.L.
54095590 VRM DATA S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25