Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CLEVERDV FOR IC S.R.L.

CUI 39017270 · J2018003531401

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CLEVERDV FOR IC S.R.L. are CUI 39017270, nr. de înregistrare J2018003531401, înmatriculată pe 14.03.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2025: cifră de afaceri 485.709 lei, profit net 406.957 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 486 mii lei · mediana 286 mii lei 170% din mediană
Profit net 407 mii lei · mediana 113 mii lei 360% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 83.8% · mediana 45.2% 185% din mediană
Cifră pe salariat 486 mii lei · mediana 297 mii lei 164% din mediană

Comparat cu 28.577 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 486 mii lei
2018: 209 mii lei 182019: 362 mii lei 192020: 408 mii lei 202021: 425 mii lei 212022: 469 mii lei 222023: 557 mii lei 232024: 523 mii lei 242025: 486 mii lei 25
Profit net 407 mii lei
2018: 181 mii lei 182019: 306 mii lei 192020: 363 mii lei 202021: 388 mii lei 212022: 413 mii lei 222023: 504 mii lei 232024: 450 mii lei 242025: 407 mii lei 25
Salariați 1
2018: 1 182019: 1 192020: 1 202021: 1 212022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă485.709523.338556.828469.095425.457408.083362.114208.546
Venituri totale485.709523.338556.828469.095425.457408.083362.114208.546
Cheltuieli totale64.47257.59247.20751.42233.59241.71552.58225.858
Profit / pierdere brută421.237465.746509.621417.673391.865366.368309.532182.688
Profit / pierdere netă406.957450.360504.163413.076387.908362.591305.911180.603
Active imobilizate3.9157.4906.1504.9536.217——255
Active circulante434.225476.629540.414444.696415.766386.093309.489183.938
Creanțe372.897328.752482.818385.132243.87842.86732.09634.626
Casa și conturi la bănci61.328147.87757.59659.564171.888343.226277.393149.312
Datorii30.94333.51942.15936.33133.83423.2623.3383.390
Capitaluri proprii407.197450.600504.405413.318388.149362.831306.151180.803
Capital subscris vărsat200200200200200200200200
Număr mediu de salariați11111111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 12.10.2022
Organ fiscalAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
CAEN principal6210
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCLEVERDV FOR IC S.R.L.
Nr. reg. com.J2018003531401
EUIDROONRC.J2018003531401
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-03-14
Sediu socialStr. Povestei, 10, CORP A. DUPLEX PARTIAL, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR POVESTEI, NR.10, CORP A. DUPLEX PARTIAL, ET.10, AP.A107
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ALGOVOID S.R.L. aceeași clădire
ANRA EVENTS SRL aceeași clădire
ARTCODE STUDIO S.R.L. aceeași clădire
ATHLETHINK S.R.L. aceeași clădire
B&B PARTNER S.R.L. aceeași clădire
BETTER ONLINE S.R.L. aceeași clădire
BITEL TECHNOLOGIES S.R.L. aceeași clădire
BRUTĂRIA FAINĂ S.R.L. inactiv aceeași clădire
BUBU207 SERVICES S.R.L. aceeași clădire
COUNTRY DEVELOPMENT SRL aceeași clădire
CREIONETICA SRL aceeași clădire
DELTASERVICE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

62012018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (73)

Sunt 73 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

15671764 FORWARD CONSULTING SRL
17755420 Pro Sign DeSign SRL
19670761 SYSTEC AGRIPACK SRL
33291470 COUNTRY DEVELOPMENT SRL
34149091 PREMIUM CONCEPT PROIECT SRL
37324367 CREIONETICA SRL
37856135 SMART BARBER SOLUTIONS S.R.L.
38235063 ONCOPLUS S.R.L.
39357948 PRO SIGN DESIGN DEVELOPMENT S.R.L.
39909325 BITEL TECHNOLOGIES S.R.L.
43410101 WHITE MONKS DIGITAL S.R.L.
44679362 ALGOVOID S.R.L.

CAEN autorizat (5)

62106220629063106391

Alte firme din Bucureşti

14626 MICROINF SRL
24310 INFO MAGIC SRL
27103 SUPERBIT SRL
43699 TARA INTERACTIVE S.R.L.
346587 OMNIS GROUP SRL
370771 GRIN VECTOR ONLINE SRL
376871 INFOSIX SRL
403127 NET - SYSTEM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25