TEHNOUTILAJE LOGISTIC S.R.L.
CUI 39053604 · J2018000185526
TEHNOUTILAJE LOGISTIC S.R.L. are CUI 39053604, nr. de înregistrare J2018000185526, înmatriculată pe 20.03.2018. Sediul social e în Sat Poenari, Comuna Ulmi, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3312. În 2025: cifră de afaceri 30.352 lei, pierdere netă 38.998 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mii lei · mediana 254 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | -39 mii lei · mediana 7 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -128.5% · mediana 3% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.352 | 181.443 | 49.400 | 85.818 | 371.410 | 218.518 | 126.040 | 106.525 |
| Venituri totale | 30.352 | 181.443 | 49.400 | 85.888 | 371.561 | 218.518 | 126.040 | 106.525 |
| Cheltuieli totale | 69.052 | 118.162 | 54.842 | 130.247 | 309.824 | 159.344 | 28.770 | 56.822 |
| Profit / pierdere brută | -38.700 | 63.281 | -5.442 | -44.359 | 61.737 | 59.174 | 97.270 | 49.703 |
| Profit / pierdere netă | -38.998 | 61.503 | -5.926 | -45.214 | 58.021 | 52.623 | 93.489 | 46.507 |
| Active imobilizate | 8.868 | 13.326 | 12.903 | 18.220 | 23.703 | 16.518 | 15.535 | 2.480 |
| Active circulante | 105.704 | 124.798 | 139.736 | 144.148 | 120.841 | 233.730 | 132.279 | 66.827 |
| Stocuri | 41.866 | 41.866 | 18.982 | 16.807 | 71.599 | 12.357 | — | 10.800 |
| Creanțe | 7.380 | 4.429 | 42.219 | 29.044 | — | — | — | 504 |
| Casa și conturi la bănci | 56.458 | 78.503 | 78.535 | 98.297 | 49.242 | 221.373 | 132.279 | 55.523 |
| Datorii | 91.533 | 76.087 | 137.104 | 140.908 | 77.870 | 57.429 | 7.618 | 22.600 |
| Capitaluri proprii | 23.039 | 62.037 | 15.535 | 21.460 | 66.674 | 192.819 | 140.196 | 46.707 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 2 | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.03.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale |
| CAEN principal | 3312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNOUTILAJE LOGISTIC S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000185526 |
| EUID | ROONRC.J2018000185526 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-20 |
| Sediu social | Str. Eternităţii, 130, CAMERA 1, Sat Poenari Com. Ulmi, GIURGIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. GIURGIU, SAT POENARI COM. ULMI, STR. ETERNITĂŢII, NR.130, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALTIOR CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ASHAD MARKETING GROUP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IULIANIONELCONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MARPOINT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MMAD&CO ARCHITECTURE S.R.L. | aceeași clădire |
| NEO ME S.R.L. | aceeași clădire |
| PAN BAT CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| PARIȚA GROUP CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VITAL CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MAGIC INSTAL ENGINEERING S.R.L. | 174 m |
| ALL SYSTEM ANDREEA S.R.L. | 309 m |
| CONFORT ROYAL PLASTICS S.R.L. | 309 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4941 | 2023 – 2025 |
| 3319 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (32)
Alte firme din Giurgiu
Actualizat ANAF: 2026-10-20 · ONRC: 2026-10-25