NEW DATA INSTAL S.R.L.
CUI 39104554 · J12/1146/2018
NEW DATA INSTAL S.R.L. are CUI 39104554, nr. de înregistrare J12/1146/2018, înmatriculată pe 28.03.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 148.492 lei, profit net 13.676 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 148 mii lei · mediana 221 mii lei | 67% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 19 mii lei | 73% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 9.2% · mediana 9.3% | 99% din mediană |
| Cifră pe salariat | 74 mii lei · mediana 141 mii lei | 53% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 148.492 | 81.419 | 174.517 | 109.458 | 50.770 | 9.790 | 6.000 | 110.751 |
| Venituri totale | 148.515 | 81.419 | 174.517 | 109.458 | 50.770 | 9.790 | 6.000 | 110.751 |
| Cheltuieli totale | 132.572 | 78.607 | 136.417 | 102.786 | 58.710 | 21.297 | 16.689 | 51.526 |
| Profit / pierdere brută | 15.943 | 2.812 | 38.100 | 6.672 | -7.940 | -11.507 | -10.689 | 59.225 |
| Profit / pierdere netă | 13.676 | 2.050 | 36.476 | 5.599 | -8.596 | -11.791 | -10.869 | 55.902 |
| Active imobilizate | 3.487 | 7.297 | 5.621 | 8.029 | 1.569 | 4.708 | 7.847 | 10.986 |
| Active circulante | 63.698 | 53.247 | 43.131 | 12.772 | 22.541 | 19.359 | 19.158 | 49.584 |
| Stocuri | — | 334 | — | — | — | 14.172 | 12.627 | 6.394 |
| Creanțe | 5.161 | 36.505 | 1.136 | 4.000 | 4.998 | 2.564 | 4.021 | 5.908 |
| Casa și conturi la bănci | 58.537 | 16.408 | 41.995 | 8.772 | 17.543 | 2.623 | 2.510 | 37.282 |
| Cheltuieli în avans | 767 | 809 | 470 | 459 | 220 | 166 | 367 | 449 |
| Datorii | 11.794 | 18.870 | 8.789 | 11.868 | 20.537 | 11.843 | 3.191 | 4.917 |
| Capitaluri proprii | 56.158 | 42.483 | 40.433 | 9.392 | 3.793 | 12.390 | 24.181 | 56.102 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEW DATA INSTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J12/1146/2018 |
| EUID | ROONRC.J12/1146/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-28 |
| Sediu social | Str. Tarniţa, 1, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TARNIŢA, NR.1, BL.B5, SC.2, ET.4, AP.19 |
| Telefon | 0751274769 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 4EVER MEDICALIS S.R.L. | aceeași clădire |
| BRAND & SIAL SRL | aceeași clădire |
| MISS B GROUP SRL | aceeași clădire |
| PROMEAM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ECOROMEDA S.R.L. inactiv | 39 m |
| GOYA FASHION SRL inactiv | 39 m |
| SLASH WEB S.R.L. inactiv | 39 m |
| ACE ASISTENT IN BROKERAJ SRL | 46 m |
| ARKENA S.R.L. | 46 m |
| WAGNER IMPORT EXPORT SRL | 46 m |
| ALDA STUDIO S.R.L. | 57 m |
| ANABACO SRL | 57 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08