ROMTAXIDERMY S.R.L.
CUI 39104929 · J26/477/2018 · dizolvare
ROMTAXIDERMY S.R.L. are CUI 39104929, nr. de înregistrare J26/477/2018, înmatriculată pe 28.03.2018. Sediul social e în Municipiul Sighişoara, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3299. În 2025: cifră de afaceri 13.660 lei, profit net 6.952 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 254 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 7 mii lei | 93% din mediană |
| Marjă netă | 50.9% · mediana 3% | de 17× mediana |
Comparat cu 94.197 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.660 | 20.690 | 14.450 | 16.780 | 12.150 | 11.060 | 860 |
| Venituri totale | 13.660 | 20.690 | 14.450 | 16.780 | 12.150 | 11.060 | 860 |
| Cheltuieli totale | 5.403 | 4.133 | 4.113 | 552 | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 8.257 | 16.557 | 10.337 | 16.228 | 12.150 | 11.060 | 860 |
| Profit / pierdere netă | 6.952 | 14.285 | 8.716 | 15.800 | 11.785 | 10.728 | 834 |
| Active circulante | 31.539 | 49.040 | 34.564 | 26.625 | 23.637 | 11.891 | 1.060 |
| Creanțe | 246 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.293 | 49.040 | 34.564 | 26.625 | 23.637 | 11.891 | 1.060 |
| Datorii | 24.400 | 453 | 261 | 1.038 | 90 | 129 | 26 |
| Capitaluri proprii | 7.139 | 48.587 | 34.303 | 25.587 | 23.547 | 11.762 | 1.034 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.03.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara |
| CAEN principal | 3299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROMTAXIDERMY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J26/477/2018 |
| EUID | ROONRC.J26/477/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-28 |
| Sediu social | Str. Ana Ipătescu, 170, Mun. Sighişoara, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. ANA IPĂTESCU, NR.170 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MIHPAX 99 S.R.L. | 73 m |
| PLOMERO SOMA SIG SRL | 119 m |
| FRITZ SRL | 124 m |
| FFY TRANS S.R.L. | 153 m |
| DOLEV GROUP SRL | 200 m |
| PAPA JHONS SRL | 200 m |
| EGMONT MEDICAL S.R.L. | 205 m |
| CATERING ULTIMULEU S.R.L. | 208 m |
| TC-LINA MASAJ S.R.L. inactiv | 261 m |
| ELECTRO SERVICE SRL | 267 m |
| BAKE AND FRESH LRT SRL | 273 m |
| ROSIGTAXI SRL | 285 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3299 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Mureş
| 1238370 | RULPLAST SRL |
| 15095190 | STEFF DESIGN STUDIO SRL |
| 15903708 | MADE IT SRL |
| 16310920 | UTILITY COM SRL |
| 16877801 | LS CONSULTING SRL |
| 17019253 | MOZAIC ORIENTAL SRL |
| 18454077 | PEG PEREGO SRL |
| 20462128 | ALPINDUSTRY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25