CAMTER ONLY OFFICE S.R.L.
CUI 39111438 · J9/223/2018 · radiată
CAMTER ONLY OFFICE S.R.L. are CUI 39111438, nr. de înregistrare J9/223/2018, înmatriculată pe 29.03.2018. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8219. În 2023: cifră de afaceri 105.095 lei, pierdere netă 7.808 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 105 mii lei · mediana 172 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | -8 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -7.4% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 105 mii lei · mediana 176 mii lei | 60% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105.095 | 154.230 | 119.462 | 67.963 | 46.932 |
| Venituri totale | 105.095 | 154.230 | 119.862 | 67.963 | 46.932 |
| Cheltuieli totale | 111.985 | 56.815 | 46.093 | 44.250 | 33.616 |
| Profit / pierdere brută | -6.890 | 97.415 | 73.769 | 23.713 | 13.316 |
| Profit / pierdere netă | -7.808 | 95.929 | 72.575 | 23.033 | 12.847 |
| Active imobilizate | 13.438 | 4.056 | 4.056 | 4.056 | 4.056 |
| Active circulante | 44.088 | 171.166 | 75.078 | 27.196 | 11.428 |
| Stocuri | 3.850 | — | — | — | — |
| Creanțe | 9.001 | 5.692 | 13.242 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.237 | 165.474 | 61.836 | 27.196 | 11.428 |
| Datorii | 6.782 | 5.638 | 5.479 | 7.172 | 2.437 |
| Capitaluri proprii | 50.744 | 169.584 | 73.655 | 24.080 | 13.047 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 08.10.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 8219 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAMTER ONLY OFFICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J09/223/2018 |
| EUID | ROONRC.J9/223/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-29 |
| Sediu social | Cal. Galaţi, 56, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, CAL. GALAŢI, NR.56, BL.1, SC.1, ET.2, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AQUAFAMILY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOMABO SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEPOMAT STORE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| HORNEA TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IRIMAR TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| OPTIVEN SRL | aceeași clădire |
| STEFYTED TOUR S.R.L. | aceeași clădire |
| VALEVEL TRADE SRL | aceeași clădire |
| CATAMON SERV SRL | 141 m |
| HTS HABITAT TOTAL SERV S.R.L. | 141 m |
| SEVEN PINK SRL inactiv | 141 m |
| VALTICO COM SRL inactiv | 141 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8219 | 2019 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (19)
Sunt 19 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25