CARAUTODAS S.R.L.
CUI 39118754 · J39/263/2018
CARAUTODAS S.R.L. are CUI 39118754, nr. de înregistrare J39/263/2018, înmatriculată pe 30.03.2018. Sediul social e în Sat Ceardac, Comuna Goleşti, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 323.210 lei, profit net 131.105 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 323 mii lei · mediana 172 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | 131 mii lei · mediana 31 mii lei | 416% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 40.6% · mediana 23.7% | 171% din mediană |
| Cifră pe salariat | 323 mii lei · mediana 176 mii lei | 184% din mediană |
Comparat cu 103.074 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 323.210 | 260.370 | 168.870 | 156.190 | 127.180 | 103.969 | 88.260 | 28.607 |
| Venituri totale | 323.215 | 260.374 | 168.870 | 156.190 | 132.180 | 103.969 | 88.260 | 28.607 |
| Cheltuieli totale | 187.369 | 116.602 | 114.537 | 111.008 | 88.634 | 71.613 | 56.355 | 27.294 |
| Profit / pierdere brută | 135.846 | 143.772 | 54.333 | 45.182 | 43.546 | 32.356 | 31.905 | 1.313 |
| Profit / pierdere netă | 131.105 | 141.221 | 52.678 | 43.698 | 42.251 | 31.606 | 31.022 | 1.313 |
| Active imobilizate | 114.050 | 134.512 | — | -10.304 | 1 | 40.333 | — | — |
| Active circulante | 92.349 | 92.630 | 80.260 | 23.662 | 79.022 | 28.122 | 38.294 | 3.659 |
| Stocuri | 24.297 | 24.297 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 720 | — | — | — | — | — | 490 | 90 |
| Casa și conturi la bănci | 67.332 | 68.333 | 80.260 | 23.662 | 79.022 | 28.122 | 37.804 | 3.569 |
| Datorii | 17.962 | 24.255 | 18.593 | 4.369 | 2.732 | 2.809 | 4.254 | 2.146 |
| Capitaluri proprii | 188.437 | 202.887 | 61.667 | 8.989 | 76.291 | 65.646 | 34.040 | 1.513 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Dec 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.03.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CARAUTODAS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J39/263/2018 |
| EUID | ROONRC.J39/263/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-03-30 |
| Sediu social | Str. Gârlei, 64, Sat Ceardac Com. Goleşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT CEARDAC COM. GOLEŞTI, STR. GÂRLEI, NR.64 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABYMAYA TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
| AMG SERV SRL | aceeași clădire |
| AUTO RULATE DISCOUNT SRL | aceeași clădire |
| KIDS IMPEX SRL | aceeași clădire |
| MIKA-VASY SHOP SRL | aceeași clădire |
| NABIEL SOLE SRL | aceeași clădire |
| PROPLAST SRL | aceeași clădire |
| SANGABI ASIGURĂRI SRL | aceeași clădire |
| SPERANTA & CRISTINEL PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| VAMIDACOM ALEX SRL | aceeași clădire |
| 7 BUDANE WINERY S.R.L. | 216 m |
| ALCA TABACCO S.R.L. inactiv | 216 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Vrancea
| 3181416 | AUTOTRANSPORT SRL |
| 6433151 | METRON SERV SRL |
| 9204381 | NDT TESTING SRL |
| 13770656 | MICROMET 2001 SRL |
| 15931392 | DRIMARTEX SRL |
| 16933154 | METROLOGIA DMM SRL |
| 24413721 | CAPITAL CAR LOGISTIC SRL |
| 25789474 | NEMATIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25