TGL SPEDITION WAY S.R.L.
CUI 39124365 · J2018000156366
TGL SPEDITION WAY S.R.L. are CUI 39124365, nr. de înregistrare J2018000156366, înmatriculată pe 02.04.2018. Sediul social e în Loc. Isaccea, Oraş Isaccea, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5612. În 2025: cifră de afaceri 249.495 lei, profit net 62.537 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 249 mii lei · mediana 166 mii lei | 151% din mediană |
| Profit net | 63 mii lei · mediana 1 mii lei | de 48× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 25.1% · mediana 1% | de 25× mediana |
| Cifră pe salariat | 249 mii lei · mediana 131 mii lei | 190% din mediană |
Comparat cu 55.576 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 249.495 | 42.821 | — | 61.695 | 174.398 | 11.235 | 43.532 | 9.390 |
| Venituri totale | 261.255 | 42.821 | 0 | 71.374 | 174.398 | 11.235 | 43.532 | 9.390 |
| Cheltuieli totale | 195.563 | 59.641 | 30.981 | 106.320 | 176.292 | 1.680 | 32.542 | 7.552 |
| Profit / pierdere brută | 65.692 | -16.820 | -30.981 | -34.946 | -1.894 | 9.555 | 10.990 | 1.838 |
| Profit / pierdere netă | 62.537 | -16.820 | -30.981 | -35.592 | -3.554 | 9.242 | 9.684 | 1.556 |
| Active imobilizate | 13.256 | 13.532 | 13.256 | 16.156 | 14.839 | — | — | — |
| Active circulante | 13.270 | 12.181 | 6.183 | 3.872 | 19.197 | 22.613 | 14.123 | 4.844 |
| Stocuri | 6.969 | 9.590 | — | 2.975 | 2.031 | — | — | — |
| Creanțe | 416 | 0 | 637 | 637 | 500 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.885 | 2.591 | 5.546 | 260 | 16.666 | 22.613 | 14.123 | 4.844 |
| Datorii | 40.070 | 101.794 | 78.900 | 38.492 | 16.908 | 1.931 | 2.683 | 3.088 |
| Capitaluri proprii | -13.544 | -76.081 | -59.461 | -18.464 | 17.128 | 20.682 | 11.440 | 1.756 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | 1 | 2 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 5612 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TGL SPEDITION WAY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000156366 |
| EUID | ROONRC.J2018000156366 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-02 |
| Sediu social | Str. Vidin, 1, Orş. Isaccea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, ORŞ. ISACCEA, STR. VIDIN, NR.1, BL.60, SC.A, AP.6 |
| Telefon | 0748657190 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CONEVIN IMPEX SRL | aceeași clădire |
| EMIMAR-COM SRL | aceeași clădire |
| G&F FAMILY MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| PROVIMEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRESH WATER PROFESIONAL S.R.L. inactiv | 69 m |
| LAURENTIU CRISTIAN SERVICE S.R.L. | 69 m |
| STUDIO TRATAMENTE FACIALE SI CORPORALE PROFESIONALE S.R.L. | 100 m |
| ELVIN SELCOM SRL inactiv | 137 m |
| CLUB SELECT RAMVI CAFFE S.R.L. inactiv | 230 m |
| STUPINA TL S.R.L. | 230 m |
| CONTAB SERV SRL | 270 m |
| COTARU COM PREST SNC inactiv | 270 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 5612 | 2025 |
| 5610 | 2024 |
| 7022 | 2018 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25