LUCRIS CONDOMINIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39136017 · J24/586/2022
LUCRIS CONDOMINIUM CONSTRUCT S.R.L. are CUI 39136017, nr. de înregistrare J24/586/2022, înmatriculată pe 19.04.2022. Sediul social e în Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, jud. Maramureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2022: cifră de afaceri 336.048 lei, profit net 233.662 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 336 mii lei · mediana 221 mii lei | 152% din mediană |
| Profit net | 234 mii lei · mediana 19 mii lei | de 13× mediana |
| Marjă netă | 69.5% · mediana 9.3% | 747% din mediană |
Comparat cu 112.126 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 336.048 | 270.490 | 353.700 | 299.645 |
| Venituri totale | 336.048 | 270.490 | 353.700 | 299.645 |
| Cheltuieli totale | 93.514 | — | 46.819 | 55.952 |
| Profit / pierdere brută | 242.534 | 270.490 | 306.881 | 243.693 |
| Profit / pierdere netă | 233.662 | 262.375 | 298.844 | 240.697 |
| Active circulante | 760.954 | 837.756 | 567.266 | 260.385 |
| Stocuri | — | 110 | 110 | 110 |
| Creanțe | 358.080 | 624.190 | 353.700 | — |
| Casa și conturi la bănci | 402.874 | 213.456 | 213.456 | 260.275 |
| Datorii | 8.872 | 35.640 | 27.525 | 19.488 |
| Capitaluri proprii | 752.082 | 802.116 | 539.741 | 240.897 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 18.04.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Tîrgu Lăpuş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCRIS CONDOMINIUM CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J24/586/2022 |
| EUID | ROONRC.J24/586/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-04-19 |
| Sediu social | Str. Teiului, 8, Orş. Târgu Lăpuş, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, STR. TEIULUI, NR.8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| C.M.I. DR. BUD SIMONA-MARIA SRL | 43 m |
| MARICOM SRL inactiv | 130 m |
| MURANO SRL | 152 m |
| DOTAN GAD SRL | 154 m |
| JUNIOR MOLNAR SRL | 154 m |
| DUTDANDECO HOME S.R.L. | 158 m |
| MEDIA FLASH PHOTOGRAPHY SRL inactiv | 181 m |
| MEDIA FLASH SRL | 181 m |
| PROFDIGGING S.R.L. | 188 m |
| DAVEDARIANA CONSTRUCT S.R.L.-D. inactiv | 194 m |
| LCB PACK SRL | 199 m |
| SERVICE MOTOR LESE SRL | 199 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2018 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (42)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08