OTF STURZA COSMETY S.R.L.
CUI 39138778 · J11/199/2018 · dizolvare
OTF STURZA COSMETY S.R.L. are CUI 39138778, nr. de înregistrare J11/199/2018, înmatriculată pe 03.04.2018. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2024: cifră de afaceri 8.065 lei, pierdere netă 9.183 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 199 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -9 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -113.9% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 8 mii lei · mediana 224 mii lei | 4% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.065 | 66.251 | 94.030 | 85.734 | 67.237 | 108.680 | 86.461 |
| Venituri totale | 8.065 | 66.251 | 94.030 | 85.734 | 67.237 | 108.680 | 86.461 |
| Cheltuieli totale | 17.167 | 109.441 | 116.854 | 105.637 | 66.903 | 98.914 | 88.524 |
| Profit / pierdere brută | -9.102 | -43.190 | -22.824 | -19.903 | 334 | 9.766 | -2.063 |
| Profit / pierdere netă | -9.183 | -43.853 | -23.671 | -19.903 | -779 | 6.506 | -4.657 |
| Active circulante | 3.260 | 26.174 | 3.838 | 17.516 | 28.922 | 34.227 | 39.335 |
| Stocuri | 2.907 | 8.025 | 3.234 | 15.943 | 26.142 | 34.062 | 39.003 |
| Casa și conturi la bănci | 353 | 18.149 | 604 | 1.573 | 2.780 | 165 | 332 |
| Datorii | 98.600 | 112.331 | 46.142 | 36.150 | 27.653 | 32.178 | 43.792 |
| Capitaluri proprii | -95.340 | -86.157 | -42.304 | -18.634 | 1.269 | 2.049 | -4.457 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4771 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OTF STURZA COSMETY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J11/199/2018 |
| EUID | ROONRC.J11/199/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-03 |
| Sediu social | Str. Făgăraşului, 29, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FĂGĂRAŞULUI, NR.29, SC.A, ET.3, AP.8 |
| Telefon | 0766275324 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&I MYSTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AD CRIS INVEST SRL | aceeași clădire |
| ADISON BANAT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ADOMY BEAUTY LOUNGE S.R.L. | aceeași clădire |
| AFJ VOYAGER EXPERT CONSULT SRL | aceeași clădire |
| ALL ANTOYS KIDS S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLIN ITP S.R.L. | aceeași clădire |
| AM2PM AC SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUA DON CONSTANTIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTA EXCELENȚEI S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTENTYC IMPEX SRL | aceeași clădire |
| AUTOHAUS VALENTINO SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25