A & AG VULK SOLUTIONS S.R.L.
CUI 39146169 · J13/864/2018
A & AG VULK SOLUTIONS S.R.L. are CUI 39146169, nr. de înregistrare J13/864/2018, înmatriculată pe 04.04.2018. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2025: cifră de afaceri 295.139 lei, profit net 11.464 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 295 mii lei · mediana 199 mii lei | 149% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 3 mii lei | 405% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 3.9% · mediana 1.6% | 244% din mediană |
| Cifră pe salariat | 148 mii lei · mediana 224 mii lei | 66% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 295.139 | 279.705 | 290.006 | 288.041 | 263.420 | 229.398 | 104.543 |
| Venituri totale | 295.139 | 279.705 | 290.006 | 288.041 | 263.420 | 229.398 | 104.543 |
| Cheltuieli totale | 281.017 | 277.054 | 261.796 | 251.724 | 248.504 | 220.974 | 91.480 |
| Profit / pierdere brută | 14.122 | 2.651 | 28.210 | 36.317 | 14.916 | 8.424 | 13.063 |
| Profit / pierdere netă | 11.464 | 272 | 25.360 | 33.478 | 12.543 | 6.797 | 12.018 |
| Active imobilizate | 760 | 1.672 | 2.585 | 3.497 | — | 1.604 | 3.624 |
| Active circulante | 55.536 | 24.236 | 42.270 | 66.432 | 65.043 | 25.124 | 15.376 |
| Stocuri | 13.274 | 14.899 | 20.848 | 26.048 | 12.688 | 9.050 | 6.294 |
| Creanțe | 6 | — | — | 31.000 | 50.000 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 42.256 | 9.337 | 21.422 | 9.384 | 2.355 | 16.074 | 9.082 |
| Datorii | 29.829 | 10.906 | 19.255 | 36.211 | 52.260 | 7.713 | 6.782 |
| Capitaluri proprii | 26.467 | 15.002 | 25.600 | 33.718 | 12.783 | 19.015 | 12.218 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A & AG VULK SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/864/2018 |
| EUID | ROONRC.J13/864/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-04 |
| Sediu social | Str. Poporului, 91, CAMERA 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. POPORULUI, NR.91, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ERGENE IMP-EXP RO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FRANGERO CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MIRTANA SERV SRL | aceeași clădire |
| ZENHUB JUNIOR S.R.L. | 24 m |
| ENOLA AUTO SRL | 29 m |
| AMY TRENDY STYLE SRL | 58 m |
| BIANCA DENTAL CARE SRL | 58 m |
| BIG CREDIT ROM SRL inactiv | 58 m |
| EM SUPPLY SUPPORT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 58 m |
| NOMA COAST S.R.L. | 58 m |
| ROYAL TRANS GROUP SRL | 58 m |
| DR'S ISPAS CLINIQUE S.R.L. | 74 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Constanţa
| 1857369 | KART CLUB SRL |
| 1892315 | ALL FAST SRL |
| 1894278 | DOMI SRL |
| 2409193 | AUTO MAMAIA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| 2416298 | KUSCUMAN SRL |
| 2757090 | MAKE COM SRL |
| 3852996 | NEPTUN-CERNA SRL |
| 4082852 | GIDA-4 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25