PUNKT FILM PRODUCTION S.R.L.
CUI 39155809 · J2018004814406
PUNKT FILM PRODUCTION S.R.L. are CUI 39155809, nr. de înregistrare J2018004814406, înmatriculată pe 05.04.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 129.497 lei, profit net 22.926 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 129 mii lei · mediana 159 mii lei | 82% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 40 mii lei | 58% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 17.7% · mediana 36.4% | 49% din mediană |
| Cifră pe salariat | 129 mii lei · mediana 221 mii lei | 59% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.497 | 82.008 | 84.997 | 78.123 | 143.802 | 42.516 | 83.307 | 47.554 |
| Venituri totale | 129.501 | 82.009 | 84.997 | 78.126 | 144.142 | 45.862 | 83.307 | 47.554 |
| Cheltuieli totale | 105.306 | 92.900 | 81.881 | 73.821 | 98.667 | 42.820 | 61.908 | 25.821 |
| Profit / pierdere brută | 24.195 | -10.891 | 3.116 | 4.305 | 45.475 | 3.042 | 21.399 | 21.733 |
| Profit / pierdere netă | 22.926 | -11.670 | 2.309 | 2.971 | 43.823 | 2.070 | 20.566 | 21.257 |
| Active imobilizate | 112 | 787 | 1.462 | 2.137 | — | — | — | — |
| Active circulante | 21.830 | 15.183 | 55.579 | 55.711 | 88.340 | 26.182 | 40.400 | 36.465 |
| Creanțe | 715 | 715 | 5.213 | 5.129 | 8.117 | 4.085 | 4.970 | 2.376 |
| Casa și conturi la bănci | 21.115 | 14.468 | 50.366 | 50.582 | 80.223 | 22.097 | 35.430 | 34.089 |
| Cheltuieli în avans | 47.639 | 54.261 | — | — | — | 2.315 | — | — |
| Datorii | 46.415 | 30.487 | 5.627 | 8.743 | 42.207 | 26.187 | 19.594 | 15.008 |
| Capitaluri proprii | 23.166 | 39.744 | 51.414 | 49.105 | 46.133 | 2.310 | 20.806 | 21.457 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PUNKT FILM PRODUCTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018004814406 |
| EUID | ROONRC.J2018004814406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-05 |
| Sediu social | Str. Maria Lăzărescu, 4, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MARIA LĂZĂRESCU, NR.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| IMB REAL ESTATE ADVISOR S.R.L. | aceeași clădire |
| JMG UNLOCK SRL inactiv | aceeași clădire |
| FARDIN & COCO SRL | 20 m |
| N&C TEAM FOOD S.R.L. | 31 m |
| ALY&CLAUDIU.ARTIZANAT S.R.L. | 44 m |
| TUCA SOLOMON BIJOUX S.R.L. | 44 m |
| DAN & MIHAI EUROTRANS S.R.L. | 45 m |
| MIMANUOTO S.R.L. inactiv | 50 m |
| BMS LIFE AID SRL inactiv | 55 m |
| ARTHOLIC DESIGN SRL inactiv | 58 m |
| ARTHOLIC MGM S.R.L. | 58 m |
| LIQUID JACKET S.R.L. inactiv | 58 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25