TUDOVAL COMERT S.R.L.
CUI 39166166 · J2018000217319
TUDOVAL COMERT S.R.L. are CUI 39166166, nr. de înregistrare J2018000217319, înmatriculată pe 11.04.2018. Sediul social e în Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, jud. Sălaj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 1.984.486 lei, profit net 118.847 lei, 30 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 2,0 mil lei · mediana 188 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | 119 mii lei · mediana 26 mii lei | 465% din mediană |
| Salariați | 30 · mediana 1 | de 30× mediana |
| Marjă netă | 6% · mediana 15.2% | 39% din mediană |
| Cifră pe salariat | 66 mii lei · mediana 127 mii lei | 52% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.984.486 | 2.787.434 | 2.463.867 | 2.316.096 | 1.688.068 | 1.097.391 | 635.680 | 305.124 |
| Venituri totale | 2.134.855 | 2.787.434 | 2.463.867 | 2.316.096 | 1.688.068 | 1.097.391 | 637.675 | 305.124 |
| Cheltuieli totale | 1.990.162 | 2.487.518 | 2.175.354 | 1.806.937 | 1.334.607 | 819.065 | 466.338 | 260.276 |
| Profit / pierdere brută | 144.693 | 299.916 | 288.513 | 509.159 | 353.461 | 278.326 | 171.337 | 44.848 |
| Profit / pierdere netă | 118.847 | 241.494 | 268.618 | 489.972 | 339.678 | 269.564 | 164.960 | 41.797 |
| Active imobilizate | 32.836 | 38.706 | 50.317 | 60.935 | 54.064 | 9.305 | 6.523 | 3.273 |
| Active circulante | 719.056 | 903.166 | 804.226 | 834.930 | 707.284 | 446.189 | 278.380 | 74.807 |
| Stocuri | 150.326 | — | — | — | 1.587 | 1.587 | 1.587 | 1.587 |
| Creanțe | 509.159 | 844.854 | 773.388 | 652.494 | 551.828 | 392.542 | 260.455 | 42.502 |
| Casa și conturi la bănci | 59.571 | 58.312 | 30.838 | 182.436 | 153.869 | 52.060 | 16.338 | 30.718 |
| Cheltuieli în avans | 6.980 | 6.980 | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 638.469 | 707.075 | 584.774 | 404.714 | 420.169 | 170.993 | 119.703 | 36.083 |
| Capitaluri proprii | 120.403 | 241.777 | 269.769 | 491.151 | 341.179 | 284.501 | 165.200 | 41.997 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 30 | 43 | 41 | 40 | 33 | 22 | 14 | 11 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.04.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TUDOVAL COMERT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000217319 |
| EUID | ROONRC.J2018000217319 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-11 |
| Sediu social | Str. Partizanilor, 12, Orş. Şimleu Silvaniei, SĂLAJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. SĂLAJ, ORŞ. ŞIMLEU SILVANIEI, STR. PARTIZANILOR, NR.12, BL.A2, ET.2, AP.9 |
| Telefon | 0743402357 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DAVA CONSULT SRL | aceeași clădire |
| EXPRESS ANTWERPEN SRL | aceeași clădire |
| SPEED TAXI DAVID S.R.L. | aceeași clădire |
| ABBUX REAL S.R.L. | 23 m |
| CASA TEAM INVEST SRL-D inactiv | 23 m |
| INKSPIRE TATTOO S.R.L. | 23 m |
| JRR COMSERV SRL inactiv | 23 m |
| OLTIN AUTO VYL S.R.L. | 23 m |
| SENGAB STILL SRL | 23 m |
| PORŢILE YOANEYYY 10 SRL | 46 m |
| VALEN GRET SRL inactiv | 46 m |
| CRCG INSTAL S.R.L. | 67 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Sălaj
| 7895663 | FLORI TRANS COM SRL |
| 10279680 | INTERMED NORD-EST SRL |
| 10659212 | TINA SRL |
| 15559516 | ECHO MUZICA SRL |
| 17576700 | AMA COM GRUP SRL |
| 18351373 | HI-TECH SRL |
| 18705284 | EURO DAVID SRL |
| 19002401 | FLAVAND SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25