LAVIMAR INTERPRET L.M.G. S.R.L.
CUI 39166409 · J3/733/2018
LAVIMAR INTERPRET L.M.G. S.R.L. are CUI 39166409, nr. de înregistrare J3/733/2018, înmatriculată pe 11.04.2018. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9412. În 2025: cifră de afaceri 4.593 lei, pierdere netă 13.886 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 5 mii lei · mediana 129 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | -14 mii lei · mediana 4 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -302.3% · mediana 3.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 30.785 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.593 | 51.359 | 9.565 | 32.730 | 18.832 | 8.102 | 12.161 | 2.699 |
| Venituri totale | 5.423 | 52.372 | 9.565 | 32.730 | 18.832 | 8.102 | 12.161 | 2.699 |
| Cheltuieli totale | 19.309 | 30.113 | 22.046 | 24.232 | 15.696 | 7.143 | 1.381 | 2.170 |
| Profit / pierdere brută | -13.886 | 22.259 | -12.481 | 8.498 | 3.136 | 959 | 10.780 | 529 |
| Profit / pierdere netă | -13.886 | 17.161 | -12.617 | 7.516 | 2.612 | 716 | 10.569 | 499 |
| Active circulante | 9.806 | 32.730 | 9.837 | 28.207 | 19.217 | 13.669 | 14.918 | 2.154 |
| Stocuri | — | — | 0 | 110 | 110 | 6 | 73 | 73 |
| Creanțe | 3.440 | 23.599 | 6.314 | 5.599 | 6.890 | 3.576 | 2.842 | 1.699 |
| Casa și conturi la bănci | 6.366 | 9.131 | 3.523 | 22.498 | 12.217 | 10.087 | 12.003 | 382 |
| Datorii | 23.452 | 15.369 | 342 | 6.095 | 4.621 | 1.685 | 3.650 | 1.455 |
| Capitaluri proprii | -13.646 | 17.361 | 9.495 | 22.112 | 14.596 | 11.984 | 11.268 | 699 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Aug 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş |
| CAEN principal | 9412 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAVIMAR INTERPRET L.M.G. S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J03/733/2018 |
| EUID | ROONRC.J3/733/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-11 |
| Sediu social | Str. Independenţei, 7, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. INDEPENDENŢEI, NR.7, BL.P4, SC.A, ET.3, AP.15 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 78 MARIUS SPEED IMPACT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALBATROS EDMI 2006 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX & VIO IMPEX 2008 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX GIGA CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALEX-DOR TOP SPEED SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| ALEXMAR EURO CONFORT SRL | aceeași clădire |
| ALPHA OPTIC ANDREMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMY PROD SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANB CONCEPT CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| ANPARO ENTERPRISE PPR 66 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANY TOP SPEDITION SRL | aceeași clădire |
| ART POINT TATTOO SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9412 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25