CUASAR PROD COM SRL
CUI 3919379 · J09/383/1993
CUASAR PROD COM SRL are CUI 3919379, nr. de înregistrare J09/383/1993, înmatriculată pe 02.04.1993. Sediul social e în Sat Movila Miresii, Comuna Movila Miresii, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2021: cifră de afaceri 9.311 lei, profit net 3.514 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 9 mii lei · mediana 199 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 4 mii lei · mediana 3 mii lei | 124% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.7% · mediana 1.6% | de 24× mediana |
| Cifră pe salariat | 9 mii lei · mediana 224 mii lei | 4% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.311 | 8.058 | 7.670 | 74.194 | 61.964 | 69.256 | 56.762 | 48.616 | 35.158 | 43.017 | 66.003 |
| Venituri totale | 9.311 | 8.058 | 8.670 | 74.194 | 61.964 | 69.256 | 56.762 | 63.606 | 46.069 | 58.042 | 66.003 |
| Cheltuieli totale | 5.517 | 20.907 | 15.674 | 52.404 | 47.278 | 45.741 | 47.228 | 56.280 | 45.580 | 55.563 | 71.407 |
| Profit / pierdere brută | 3.794 | -12.849 | -7.004 | 21.790 | 14.686 | 23.515 | 9.534 | 7.326 | 489 | 2.479 | -5.404 |
| Profit / pierdere netă | 3.514 | -13.091 | -7.264 | 19.564 | 12.828 | 21.437 | 7.831 | 5.418 | -854 | 2.479 | -5.404 |
| Active imobilizate | 2.916 | 2.916 | 2.916 | 1.460 | 1.460 | 4.633 | 1.460 | 860 | 860 | 8.877 | 17.805 |
| Active circulante | 7.291 | 3.224 | 2.839 | 26.469 | 19.776 | 21.511 | 9.356 | 3.216 | 1.437 | 5.645 | 8.625 |
| Stocuri | 937 | 1.640 | 1.378 | 1.021 | 109 | 258 | 307 | 252 | 325 | 874 | 1.637 |
| Creanțe | 531 | 541 | 404 | 491 | 804 | 661 | 785 | 715 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 5.823 | 1.043 | 1.057 | 24.957 | 18.863 | 20.592 | 8.264 | 2.249 | 1.112 | 4.771 | 6.988 |
| Datorii | 18.977 | 18.424 | 4.948 | 294 | 337 | 330 | 6.439 | 7.530 | 11.169 | 22.540 | 36.927 |
| Capitaluri proprii | -8.770 | -12.284 | 807 | 27.635 | 20.899 | 25.814 | 4.377 | -3.454 | -8.872 | -8.018 | -10.497 |
| Capital subscris vărsat | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 | 934 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 02.12.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CUASAR PROD COM SRL |
| Nr. reg. com. | J09/383/1993 |
| EUID | ROONRC.J09/383/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-04-02 |
| Sediu social | Str. Lalelelor, 818, Sat Movila Miresii Com. Movila Miresii, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, SAT MOVILA MIRESII COM. MOVILA MIRESII, STR. LALELELOR, NR.818 |
| Telefon | 0239693725 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRI VROMUN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTINLUC S.R.L. | aceeași clădire |
| CRISTADAN S.R.L. | aceeași clădire |
| HINDARFLOR SRL | aceeași clădire |
| JOX WASH & ȘUMU S.R.L. | aceeași clădire |
| LAZĂRLUCSAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MAMAIA CHIC S.R.L. | aceeași clădire |
| METROPOLITAN RENT FOR ALL S.R.L. | aceeași clădire |
| MEVA ARTS&SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| NELVIAR INVEST SRL | aceeași clădire |
| POWER MANGA S.R.L. | aceeași clădire |
| SILVA LAND TOD S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Brăila
| 2239390 | RA TI COM SRL |
| 2240336 | COMNIC SRL |
| 2241854 | ANDRADA-COM SRL |
| 2242167 | COM TICU SRL |
| 2242396 | A.G. IMPEX SRL |
| 2242825 | COM-ETA SRL |
| 2243227 | SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM FEDERALCOOP |
| 2247555 | NEVADA COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08