Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ARR EASY TRADE S.R.L.

CUI 39196183 · J35/1279/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ARR EASY TRADE S.R.L. are CUI 39196183, nr. de înregistrare J35/1279/2018, înmatriculată pe 17.04.2018. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2023: cifră de afaceri 121.082 lei, profit net 62.008 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Cifra de afaceri a crescut 148%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 121 mii lei · mediana 189 mii lei 64% din mediană
Profit net 62 mii lei · mediana 26 mii lei 242% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 51.2% · mediana 15.2% 337% din mediană
Cifră pe salariat 121 mii lei · mediana 126 mii lei 96% din mediană

Comparat cu 42.562 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 121 mii lei
2022: 49 mii lei 222023: 121 mii lei 23
Profit net 62 mii lei
2022: 28 mii lei 222023: 62 mii lei 23
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 23
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20232022
Cifra de afaceri netă121.08248.777
Venituri totale121.08253.391
Cheltuieli totale57.88724.152
Profit / pierdere brută63.19529.239
Profit / pierdere netă62.00828.007
Active imobilizate2.5113.945
Active circulante69.35425.517
Creanțe66.99622.097
Casa și conturi la bănci2.3583.420
Datorii9.6171.255
Capitaluri proprii62.24828.207
Capital subscris vărsat200200
Număr mediu de salariați11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturaînscris Sun Dec 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 17.04.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
CAEN principal8299
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCARR EASY TRADE S.R.L.
Nr. reg. com.J35/1279/2018
EUIDROONRC.J35/1279/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-04-17
Sediu socialStr. Micşunelelor, 3, CAMERA 2, Mun. Timişoara, TIMIŞ
Domiciliu fiscalJUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MICŞUNELELOR, NR.3, CAMERA 2
Telefon0751091417
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ARL TRANS LINE S.R.L. aceeași clădire
HADES D.S.T. CONSTRUCT SRL-D aceeași clădire
PATO CONTAB CONSULT S.R.L. aceeași clădire
RC EVENTS S.R.L. aceeași clădire
SIMA&MONTAGGI S.R.L. aceeași clădire
AMEDEO & KIDS S.R.L. 92 m
BARONUL SRL inactiv 126 m
EXON-SALTIS SRL 126 m
INFINILINK S.R.L. 126 m
MGA MOD TEX SRL inactiv 126 m
PROFIDEMO SRL 126 m
THE DIGITAL CORNER S.R.L. 126 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

82202022 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

33502321 HADES D.S.T. CONSTRUCT SRL-D
44463996 PATO CONTAB CONSULT S.R.L.
48527227 SIMA&MONTAGGI S.R.L.
49194538 RC EVENTS S.R.L.
51181009 ARL TRANS LINE S.R.L.

CAEN autorizat (3)

662273208299

Alte firme din Timiş

1803350 C & M SRL
1823757 SAFETY SERVICE SRL
1826451 HARDA TM S.R.L.
1848166 A.F.G. CONSULTING SRL
2488316 TAN TIM SRL
2801994 PARTENERII SRL
3687848 CORASAN SRL
3982791 HECTOR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12