INTEGRO PLAST S.R.L.
CUI 39205230 · J2018000203213
INTEGRO PLAST S.R.L. are CUI 39205230, nr. de înregistrare J2018000203213, înmatriculată pe 18.04.2018. Sediul social e în Municipiul Slobozia, jud. Ialomiţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 112.500 lei, profit net 52.534 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 113 mii lei · mediana 172 mii lei | 65% din mediană |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 31 mii lei | 167% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 46.7% · mediana 23.7% | 197% din mediană |
| Cifră pe salariat | 113 mii lei · mediana 176 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 112.500 | 192.000 | 192.000 | 192.000 | 192.000 | 192.000 | 80.000 | — |
| Venituri totale | 158.446 | 192.008 | 192.000 | 192.000 | 192.000 | 192.000 | 80.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 95.906 | 99.018 | 141.600 | 252.996 | 296.073 | 408.266 | 154.128 | 21.784 |
| Profit / pierdere brută | 62.540 | 92.990 | 50.400 | -60.996 | -104.073 | -216.266 | -74.128 | -21.784 |
| Profit / pierdere netă | 52.534 | 78.112 | 42.336 | -66.756 | -109.833 | -222.026 | -76.528 | -21.784 |
| Active imobilizate | 546 | 273 | 587 | 49.912 | 183.064 | 316.215 | 449.366 | 230.647 |
| Active circulante | 99.693 | 163.048 | 175.239 | 253.508 | 165.215 | 206.803 | 126.432 | 22.364 |
| Creanțe | 45.025 | 147.560 | 168.432 | 248.769 | 161.815 | 198.528 | 122.105 | 19.900 |
| Casa și conturi la bănci | 54.668 | 15.488 | 6.807 | 4.739 | 3.400 | 8.275 | 4.327 | 2.464 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 0 | 36.565 | 109.695 | 109.695 |
| Datorii | 421.184 | 536.800 | 627.417 | 797.347 | 775.450 | 876.921 | 780.805 | 381.490 |
| Capitaluri proprii | -320.945 | -373.479 | -451.591 | -493.927 | -427.171 | -317.338 | -95.312 | -18.784 |
| Capital subscris vărsat | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTEGRO PLAST S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000203213 |
| EUID | ROONRC.J2018000203213 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-18 |
| Sediu social | Str. Gării, 3, clădirea C74, Mun. Slobozia, IALOMIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. IALOMIŢA, MUN. SLOBOZIA, STR. GĂRII, NR.3, CLĂDIREA C74 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMPERE GARAGE S.R.L. | aceeași clădire |
| CHRISTIAN TRADE MARKET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| EMICOM COSMETIC S.R.L. | aceeași clădire |
| GABRIEL HOLDING SRL | aceeași clădire |
| STEFANESCU COM SRL | aceeași clădire |
| TOTAL ONLINE COMERȚ S.R.L. | aceeași clădire |
| VIPROD HOLDING S.R.L. | aceeași clădire |
| VIPROD SRL | aceeași clădire |
| ALEXA CLEANING ART S.R.L. | 25 m |
| DIMITRI 89 S.R.L. inactiv | 25 m |
| DIMITRI CONSTRUCT 1989 S.R.L. inactiv | 25 m |
| DIAMOND PARTENER S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (4)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2022 – 2024 |
| 6820 | 2021 |
| 7022 | 2018 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Ialomiţa
| 10457345 | EUROPRO INVEST SRL |
| 14194896 | SERVEL SRL |
| 15748990 | MARSELLE SRL |
| 15790234 | SLY MANAGEMENT SRL |
| 17677690 | NEOLEXAM S.R.L. |
| 19094006 | DICHER SRL |
| 19208208 | TOTTO MOTTO SRL |
| 20921921 | GRANDEUR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25