FARMA MONCRIST S.R.L.
CUI 39207908 · J36/200/2018
FARMA MONCRIST S.R.L. are CUI 39207908, nr. de înregistrare J36/200/2018, înmatriculată pe 18.04.2018. Sediul social e în Sat Stejaru, Comuna Stejaru, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 142. În 2025: cifră de afaceri 15.452 lei, profit net 32.100 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 15 mii lei · mediana 254 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 32 mii lei · mediana 7 mii lei | 429% din mediană |
| Marjă netă | 207.7% · mediana 3% | de 69× mediana |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 15.452 | — | — | 21.600 | 31.185 | — | — |
| Venituri totale | 77.997 | 63.707 | 0 | 21.600 | 31.185 | 0 | 343 |
| Cheltuieli totale | 40.804 | 1.765 | — | 20.336 | 20.085 | 228 | 216 |
| Profit / pierdere brută | 37.193 | 61.942 | 0 | 1.264 | 11.100 | -228 | 127 |
| Profit / pierdere netă | 32.100 | 53.121 | 0 | 713 | 10.183 | -228 | 127 |
| Active circulante | 121.978 | 90.347 | 33.927 | 33.927 | 32.663 | 11.563 | 11.791 |
| Stocuri | 19.115 | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 37.052 | 21.600 | 21.600 | 21.600 | 21.185 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 65.811 | 68.747 | 12.327 | 12.327 | 11.478 | 11.563 | 11.791 |
| Datorii | 27.298 | 27.767 | 24.468 | 24.468 | 23.917 | 13.000 | 13.000 |
| Capitaluri proprii | 94.680 | 62.580 | 9.459 | 9.459 | 8.746 | -1.437 | -1.209 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Comunală Baia |
| CAEN principal | 142 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FARMA MONCRIST S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J36/200/2018 |
| EUID | ROONRC.J36/200/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-18 |
| Sediu social | STEJARU, Microferma ovine, cam.2, Sat Stejaru Com. Stejaru, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, SAT STEJARU COM. STEJARU, STEJARU, MICROFERMA OVINE, CAM.2 |
| Telefon | 0727555850 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 142 | 2019 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25