PATH - MED S.R.L.
CUI 39209968 · J2018005365408
PATH - MED S.R.L. are CUI 39209968, nr. de înregistrare J2018005365408, înmatriculată pe 19.04.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 299.677 lei, profit net 86.769 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 300 mii lei · mediana 220 mii lei | 136% din mediană |
| Profit net | 87 mii lei · mediana 40 mii lei | 216% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 29% · mediana 22.2% | 131% din mediană |
| Cifră pe salariat | 300 mii lei · mediana 202 mii lei | 148% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 299.677 | 106.022 | 173.639 | 82.005 | 66.291 | 34.630 |
| Venituri totale | 299.677 | 240.226 | 173.639 | 82.005 | 121.621 | 34.630 |
| Cheltuieli totale | 204.097 | 355.172 | 308.419 | 106.255 | 69.312 | 30.102 |
| Profit / pierdere brută | 95.580 | -114.946 | -134.780 | -24.250 | 52.309 | 4.528 |
| Profit / pierdere netă | 86.769 | -120.082 | -136.262 | -26.639 | 49.140 | 3.489 |
| Active imobilizate | 5.133 | 57.646 | 99.227 | 106.759 | 127.390 | 148.021 |
| Active circulante | 119.392 | 8.063 | 187.229 | 7.931 | 8.558 | 14.090 |
| Stocuri | 0 | 0 | 140.243 | 9.436 | 2.136 | 7.407 |
| Creanțe | 80.405 | 2.317 | 25.253 | -4.141 | 2.836 | 4.710 |
| Casa și conturi la bănci | 38.987 | 5.746 | 21.733 | 2.636 | 3.586 | 1.973 |
| Cheltuieli în avans | 7.174 | 6.202 | — | — | — | — |
| Datorii | 44.690 | 66.500 | 229.430 | 88.500 | 83.119 | 158.422 |
| Capitaluri proprii | 87.009 | 5.411 | 57.026 | 26.190 | 52.829 | 3.689 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PATH - MED S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018005365408 |
| EUID | ROONRC.J2018005365408 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-19 |
| Sediu social | Cal. Giuleşti, 414-426, VILA 8, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CAL GIULEŞTI, NR.414-426, VILA 8 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SHINING SKIN SRL inactiv | aceeași clădire |
| SOCIAL BRANDING SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| LIDER TRANSPORT EXPRES SRL inactiv | 75 m |
| ALL PRINT - DISTRIBUTIE SRL inactiv | 77 m |
| ALCON CAPITAL DEVELOPMENT S.R.L. inactiv | 80 m |
| INTERNATIONAL FAMILY FASHION S.R.L. inactiv | 99 m |
| GEOMAR IMPEX MARKET SRL inactiv | 100 m |
| MICHAELKINGCOMPANY S.R.L. inactiv | 125 m |
| LINK DELIVERY SRL inactiv | 132 m |
| TRANS MAR EUROCONSTRUCT 2005 SRL inactiv | 132 m |
| ABYEMA S.R.L. | 142 m |
| AGRI COSAD UTILAJE S.R.L. | 143 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25