Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DAVSIC LIFE S.R.L.

CUI 39222010 · J12/1512/2018 · dizolvare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DAVSIC LIFE S.R.L. are CUI 39222010, nr. de înregistrare J12/1512/2018, înmatriculată pe 20.04.2018. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2022: cifră de afaceri 48.109 lei, profit net 44.664 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: dizolvare

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 23 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 48 mii lei
2018: 30 mii lei 182019: 30 mii lei 192020: 42 mii lei 202021: 37 mii lei 212022: 48 mii lei 22
Profit net 0 lei
2018: 29 mii lei 182019: 26 mii lei 192020: 36 mii lei 202021: 23 mii lei 212022: 45 mii lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Salariați 0
2018: 0 18
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cifra de afaceri netă———48.10936.94742.09129.75029.938
Venituri totale00048.86836.94742.09129.75029.938
Cheltuieli totale———3.05412.7915.1672.762514
Profit / pierdere brută00045.81424.15636.92426.98829.424
Profit / pierdere netă00044.66423.27336.15726.27328.705
Active circulante9.8949.8949.89444.91258.02064.25155.34429.058
Creanțe1.9851.9851.98537.0032.0893.0482.5001.000
Casa și conturi la bănci7.9097.9097.9097.90955.93161.20352.84428.058
Datorii8888113285166153
Capitaluri proprii9.8869.8869.88644.90457.90763.96655.17828.905
Capital subscris vărsat200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 20.04.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
CAEN principal6622
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDAVSIC LIFE S.R.L.
Nr. reg. com.J12/1512/2018
EUIDROONRC.J12/1512/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-04-20
Sediu socialAleea Gurghiu, 4, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ
Domiciliu fiscalJUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA GURGHIU, NR.4, BL.O3, SC.2, ET.1, AP.25
Telefon0745170224
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AFD3 UTIL RAPID CONFORT S.R.L. inactiv aceeași clădire
AGO PROIECT ENGINEERING SRL aceeași clădire
ARPION S.R.L. aceeași clădire
ATELIER DE TANYA S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUTO GARAGE PROJECT BJL S.R.L. aceeași clădire
AUTO2U SRL inactiv aceeași clădire
AVB STAR SRL aceeași clădire
BARBIE & DPTJ S.R.L. inactiv aceeași clădire
BAUMASCHINEN WEST S.R.L. aceeași clădire
BOLT IN PIJAMA S.R.L. aceeași clădire
BUSINESS PROFIT SRL inactiv aceeași clădire
CITEMA MTC SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

66222018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (21)

Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

25460179 GOIA LETIŢIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
33267889 POTRA MARIN VIOREL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34662436 CRIŞAN CĂTĂLIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
36807649 LUMACONT SERVICII SRL
38454632 ETECH SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
39632746 INSPIRED MARKETING S.R.L.
40076806 TASREM CONNECT S.R.L. inactiv
40410336 BAUMASCHINEN WEST S.R.L.
41385796 IONS GSM MOBILE S.R.L. inactiv
41502403 IMO CLITAN CONSULTING S.R.L.
43126739 BONE APPLE TEETH S.R.L.
43324833 PSP DRUMMING LESSONS S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (7)

4611461346184619493166227022

Alte firme din Cluj

210835 VIDEO MAGIC SRL
256174 GIOVANNA IMPORT EXPORT SRL
1728704 SIMADI ASIGURARI S.R.L.
3598341 EVIMPEX AGENT DE ASIGURARI SRL
10938411 TTHH MEDIA SRL
11040590 VSS SRL
11172818 MBI MARKETINGBERATUNG AND INSURANCE BROKER SRL
11177890 AUSTRIA CONSULTING SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25