IRTEG S.R.L.
CUI 3922269 · J03/1020/1993
IRTEG S.R.L. are CUI 3922269, nr. de înregistrare J03/1020/1993, înmatriculată pe 06.04.1993. Sediul social e în Oraş Mioveni, jud. Argeş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 190.106 lei, profit net 14.009 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 190 mii lei · mediana 199 mii lei | 96% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 3 mii lei | 495% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 7.4% · mediana 1.6% | 463% din mediană |
| Cifră pe salariat | 190 mii lei · mediana 224 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 190.106 | 156.194 | 267.240 | 237.512 | 173.270 | 279.678 | 241.965 | 283.432 | 212.850 | 216.173 | 172.116 | 104.609 | 110.674 | 126.818 | 153.948 |
| Venituri totale | 190.106 | 156.194 | 267.240 | 237.512 | 173.270 | 279.768 | 241.965 | 283.432 | 212.850 | 216.173 | 172.116 | 104.609 | 110.674 | 126.818 | 153.948 |
| Cheltuieli totale | 173.428 | 144.283 | 231.681 | 233.649 | 192.385 | 265.816 | 240.807 | 278.442 | 219.277 | 217.599 | 184.194 | 144.405 | 163.420 | 168.750 | 209.358 |
| Profit / pierdere brută | 16.678 | 11.911 | 35.559 | 3.863 | -19.115 | 13.952 | 1.158 | 4.990 | -6.427 | -1.426 | -12.078 | -39.796 | -52.746 | -41.932 | -55.410 |
| Profit / pierdere netă | 14.009 | 10.005 | 29.870 | -400 | -19.859 | 11.217 | -1.262 | 2.156 | -8.556 | -3.589 | -17.241 | -42.934 | -55.873 | -41.932 | -55.410 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.401 | 10.401 |
| Active circulante | 21.718 | 27.873 | 38.361 | 30.909 | 20.223 | 6.531 | 57.488 | 40.361 | 97.498 | 105.617 | 63.197 | 33.434 | 13.279 | 15.760 | 27.058 |
| Stocuri | 20.490 | 26.479 | 37.447 | 30.710 | 17.201 | 1.163 | 52.047 | 36.444 | 97.038 | 104.257 | 61.723 | 33.012 | 12.972 | 14.639 | 26.887 |
| Casa și conturi la bănci | 1.228 | 1.394 | 914 | 199 | 3.022 | 5.368 | 5.441 | 3.917 | 460 | 1.360 | 1.474 | 422 | 307 | 1.121 | 171 |
| Datorii | 346.845 | 367.009 | 387.502 | 409.920 | 398.834 | 365.283 | 427.457 | 409.068 | 468.361 | 467.924 | 421.915 | 374.912 | 311.824 | 268.831 | 238.198 |
| Capitaluri proprii | -325.127 | -339.136 | -349.141 | -379.011 | -378.611 | -358.752 | -369.969 | -368.707 | -370.863 | -362.307 | -358.718 | -341.478 | -298.545 | -242.670 | -200.739 |
| Capital subscris vărsat | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 | 1.010 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | — | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.05.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mioveni |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IRTEG SRL |
| Nr. reg. com. | J03/1020/1993 |
| EUID | ROONRC.J03/1020/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-04-06 |
| Sediu social | Str. LIVEZILOR, Loc. Mioveni Orş. Mioveni, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, LOC. MIOVENI ORŞ. MIOVENI, STR. LIVEZILOR, BL.C3II, SC.C, ET.3, AP.16 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (26)
Sunt 26 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Argeş
| 130590 | IMPERAGENT SRL |
| 130639 | RELY COM SRL |
| 130868 | MALICO SRL |
| 131880 | RADIO-TAXI SRL |
| 131995 | MICRO-STAR SRL |
| 132320 | ALL SRL |
| 132443 | TESCONFAL M SRL |
| 132478 | GIM-TIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25