MIBIAN INSPECTII TEHNICE S.R.L.
CUI 39229949 · J2018001559128 · radiată
MIBIAN INSPECTII TEHNICE S.R.L. are CUI 39229949, nr. de înregistrare J2018001559128, înmatriculată pe 23.04.2018. Sediul social e în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2024: cifră de afaceri 147.010 lei, profit net 30.410 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 147 mii lei · mediana 172 mii lei | 85% din mediană |
| Profit net | 30 mii lei · mediana 31 mii lei | 97% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 20.7% · mediana 23.7% | 87% din mediană |
| Cifră pe salariat | 74 mii lei · mediana 176 mii lei | 42% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 147.010 | 262.470 | 289.360 | 266.270 | 290.180 | 293.840 | 77.130 |
| Venituri totale | 147.010 | 262.470 | 289.360 | 266.270 | 290.180 | 293.840 | 77.130 |
| Cheltuieli totale | 114.784 | 109.447 | 70.519 | 65.506 | 67.724 | 68.373 | 26.940 |
| Profit / pierdere brută | 32.226 | 153.023 | 218.841 | 200.764 | 222.456 | 225.467 | 50.190 |
| Profit / pierdere netă | 30.410 | 150.451 | 216.006 | 198.376 | 220.423 | 222.528 | 49.419 |
| Active imobilizate | 25 | 25 | — | — | — | — | 41 |
| Active circulante | 59.284 | 164.198 | 223.569 | 205.872 | 409.974 | 230.573 | 56.843 |
| Stocuri | — | — | — | — | 25 | — | — |
| Creanțe | 32.080 | 162.864 | 221.989 | 204.539 | 409.742 | 229.882 | 56.809 |
| Casa și conturi la bănci | 27.204 | 1.334 | 1.580 | 1.333 | 207 | 691 | 34 |
| Datorii | 85.368 | 13.532 | 7.323 | 7.256 | 6.823 | 7.845 | 7.265 |
| Capitaluri proprii | -26.059 | 150.691 | 216.246 | 198.616 | 403.151 | 222.728 | 49.619 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 25.07.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MIBIAN INSPECTII TEHNICE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001559128 |
| EUID | ROONRC.J2018001559128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-23 |
| Sediu social | Str. Avram Iancu, 148, Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. AVRAM IANCU, NR.148 |
| Telefon | 0751105224 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BALONERIA BROSIS S.R.L. | aceeași clădire |
| BROSIS KIDS EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIBIAN AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| MIBIAN INSPECTII AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| MIBIAN SERVICE SRL | aceeași clădire |
| REMUS CAR SRL | aceeași clădire |
| HEDGE BARBER S.R.L. | 43 m |
| OCTI TRANS SRL | 43 m |
| RLV ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L. | 49 m |
| DIVA LINE DISTRIBUTION SRL | 58 m |
| TGA OLT SRL inactiv | 70 m |
| FLORESTI PLAST SRL | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25