ASCENDENTALIS S.R.L.
CUI 39238564 · J2018001021223
ASCENDENTALIS S.R.L. are CUI 39238564, nr. de înregistrare J2018001021223, înmatriculată pe 24.04.2018. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 221.982 lei, profit net 167.090 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 222 mii lei · mediana 220 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | 167 mii lei · mediana 40 mii lei | 416% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 75.3% · mediana 22.2% | 339% din mediană |
| Cifră pe salariat | 222 mii lei · mediana 202 mii lei | 110% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.982 | 187.151 | 128.197 | 46.670 | 17.804 | 77.425 | 41.950 | — |
| Venituri totale | 247.417 | 188.716 | 128.197 | 46.690 | 25.294 | 85.791 | 44.843 | 261 |
| Cheltuieli totale | 74.133 | 87.711 | 53.597 | 3.528 | 35.510 | 69.556 | 52.170 | 8.599 |
| Profit / pierdere brută | 173.284 | 101.005 | 74.600 | 43.162 | -10.216 | 16.235 | -7.327 | -8.338 |
| Profit / pierdere netă | 167.090 | 95.783 | 62.664 | 41.789 | -10.971 | 14.882 | -8.648 | -8.338 |
| Active imobilizate | 3.311 | 359 | 837 | — | — | 14.771 | — | 83 |
| Active circulante | 170.185 | 133.361 | 64.135 | 29.942 | 9.184 | 5.455 | 9.605 | 979 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 568 |
| Creanțe | 137.183 | 53.696 | — | — | 699 | 18 | 1.012 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 33.002 | 79.665 | 64.135 | 29.942 | 8.485 | 5.437 | 8.593 | 411 |
| Cheltuieli în avans | 5.830 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 12.025 | 12.292 | 2.098 | 246 | 21.277 | 21.348 | 26.391 | 9.200 |
| Venituri în avans | — | 25.435 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 167.301 | 95.993 | 62.874 | 29.696 | -12.093 | -1.122 | -16.786 | -8.138 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASCENDENTALIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001021223 |
| EUID | ROONRC.J2018001021223 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-24 |
| Sediu social | Str. Plopii fără soţ, 17, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PLOPII FĂRĂ SOŢ, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABM TRADE SRL | aceeași clădire |
| BERNIE & PARTNERS SRL | aceeași clădire |
| CARGO PRIME TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUS PROFESSIONAL CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUS PROFESSIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CONCEPT MAGIC DECOR S.R.L. | aceeași clădire |
| COSMEX GLOBAL SRL | aceeași clădire |
| DANELUX SRL inactiv | aceeași clădire |
| DENTAL STUDIO IAŞI S.R.L. | aceeași clădire |
| DIVA ASSET MANAGEMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ECO LOGIC CORP SRL | aceeași clădire |
| ECOINVEST CONSULT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Iaşi
| 1958355 | UNIDENT NVR SRL |
| 1961504 | ASA SRL |
| 1965107 | DANIDENT SRL |
| 1981528 | CHARIS SRL |
| 1995710 | INCISIV SRL |
| 2729490 | IUNONA B. S.R.L. |
| 3419535 | STOMBA SRL |
| 4805321 | ELGADENT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25