DEEA ROMTECH S.R.L.
CUI 39260510 · J2018000875296
DEEA ROMTECH S.R.L. are CUI 39260510, nr. de înregistrare J2018000875296, înmatriculată pe 27.04.2018. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 108.836 lei, profit net 18.198 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 188 mii lei | 58% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 26 mii lei | 71% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.7% · mediana 15.2% | 110% din mediană |
| Cifră pe salariat | 109 mii lei · mediana 127 mii lei | 86% din mediană |
Comparat cu 43.048 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108.836 | 101.650 | 99.450 | 96.000 | 91.600 | 68.600 | 69.300 | 46.600 |
| Venituri totale | 108.902 | 101.650 | 99.451 | 96.000 | 91.600 | 68.600 | 69.300 | 46.600 |
| Cheltuieli totale | 89.637 | 66.095 | 64.169 | 63.606 | 41.877 | 41.317 | 30.285 | 23.490 |
| Profit / pierdere brută | 19.265 | 35.555 | 35.282 | 32.394 | 49.723 | 27.283 | 39.015 | 23.110 |
| Profit / pierdere netă | 18.198 | 34.558 | 34.307 | 31.453 | 48.825 | 26.648 | 38.322 | 22.644 |
| Active imobilizate | 1.525 | 2.156 | 4.155 | 4.029 | 7.286 | 3.798 | 285 | 475 |
| Active circulante | 24.885 | 38.882 | 36.188 | 33.363 | 60.550 | 43.336 | 45.432 | 26.778 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
| Creanțe | 11.419 | 24.279 | 21.525 | 14.637 | 20.851 | 7.700 | 6.900 | 16.721 |
| Casa și conturi la bănci | 13.466 | 14.603 | 14.663 | 18.726 | 39.699 | 35.635 | 38.532 | 10.057 |
| Datorii | 8.012 | 6.280 | 5.836 | 5.739 | 3.616 | 4.372 | 3.498 | 4.409 |
| Capitaluri proprii | 18.398 | 34.758 | 34.507 | 31.653 | 64.220 | 42.762 | 42.219 | 22.844 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.04.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEEA ROMTECH S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000875296 |
| EUID | ROONRC.J2018000875296 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-04-27 |
| Sediu social | Str. Tazlău, 7, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. TAZLĂU, NR.7, BL.37D, SC.A, ET.3, AP.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARGA CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| ATEDO SERVICE SRL | aceeași clădire |
| BRAN FRANȘTEF S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| C.D. SMART RETAIL S.R.L. | aceeași clădire |
| COMTAX IMPECABIL S.R.L. | aceeași clădire |
| CROMA HOUSE CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| DV EUROMARKETING SRL | aceeași clădire |
| EXPRES TERMO FAST SRL | aceeași clădire |
| GABRILONA SRL inactiv | aceeași clădire |
| LUROSAN CONT SRL inactiv | aceeași clădire |
| MAXX BY MAXX S.R.L. | aceeași clădire |
| MIKEY'S AUTOSERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2018 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25