FUSION SOFT S.R.L.
CUI 39283514 · J2022000371157
FUSION SOFT S.R.L. are CUI 39283514, nr. de înregistrare J2022000371157, înmatriculată pe 07.03.2022. Sediul social e în Sat Serdanu, Comuna Lunguleţu, jud. Dâmboviţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6391. În 2025: cifră de afaceri 1.883.476 lei, profit net 67.031 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,9 mil lei · mediana 286 mii lei | 658% din mediană |
| Profit net | 67 mii lei · mediana 113 mii lei | 59% din mediană |
| Marjă netă | 3.6% · mediana 45.2% | 8% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.883.476 | 0 | — | 1.476 | 45.366 | 299.539 |
| Venituri totale | 1.885.050 | 0 | 0 | 1.476 | 45.366 | 299.539 |
| Cheltuieli totale | 1.804.972 | — | — | 16.180 | 31.246 | 209.209 |
| Profit / pierdere brută | 80.078 | 0 | 0 | -14.704 | 14.120 | 90.330 |
| Profit / pierdere netă | 67.031 | 0 | 0 | -14.748 | 12.922 | 81.287 |
| Active imobilizate | 400 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 405.801 | 79.661 | 79.661 | 79.705 | 108.094 | 90.532 |
| Stocuri | 240.654 | — | — | — | 12.127 | 25.084 |
| Creanțe | 90.130 | 79.156 | 79.156 | 79.200 | 90.224 | 49.460 |
| Casa și conturi la bănci | 75.017 | 505 | 505 | 505 | 5.743 | 15.988 |
| Datorii | 259.509 | 0 | 0 | 44 | 13.685 | 9.045 |
| Capitaluri proprii | 146.692 | 79.661 | 79.661 | 79.661 | 94.409 | 81.487 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 07.03.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Titu |
| CAEN principal | 6391 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FUSION SOFT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000371157 |
| EUID | ROONRC.J2022000371157 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-07 |
| Sediu social | Str. Alexandru Ioan Cuza, 79, Sat Serdanu Com. Lunguleţu, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, SAT SERDANU COM. LUNGULEŢU, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.79 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6312 | 2020 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25