FUTURELAIR DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 39285221 · J25/247/2018
FUTURELAIR DEVELOPMENT S.R.L. are CUI 39285221, nr. de înregistrare J25/247/2018, înmatriculată pe 04.05.2018. Sediul social e în Municipiul Orşova, jud. Mehedinţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6201. În 2025: cifră de afaceri 233.786 lei, profit net 86.651 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 234 mii lei · mediana 159 mii lei | 147% din mediană |
| Profit net | 87 mii lei · mediana 40 mii lei | 219% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 37.1% · mediana 36.4% | 102% din mediană |
| Cifră pe salariat | 234 mii lei · mediana 221 mii lei | 106% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 233.786 | 185.760 | 429.630 | 381.567 | 258.825 | 165.307 | 158.199 | 134.351 |
| Venituri totale | 234.234 | 189.129 | 431.176 | 384.426 | 348.202 | 165.335 | 158.339 | 134.375 |
| Cheltuieli totale | 140.709 | 132.987 | 211.280 | 110.406 | 121.410 | 38.587 | 26.052 | 14.976 |
| Profit / pierdere brută | 93.525 | 56.142 | 219.896 | 274.020 | 226.792 | 126.748 | 132.287 | 119.399 |
| Profit / pierdere netă | 86.651 | 50.469 | 215.672 | 264.791 | 216.347 | 122.038 | 127.541 | 115.368 |
| Active imobilizate | 77.751 | 125.913 | 187.433 | 223.924 | 16.555 | 100.377 | 109.974 | 6.606 |
| Active circulante | 91.268 | 65.321 | 234.663 | 208.120 | 204.039 | 76.376 | 18.807 | 141.068 |
| Stocuri | — | — | 504 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 37.651 | 65.318 | 168.743 | 179.500 | 156.409 | 230 | — | 72.518 |
| Casa și conturi la bănci | 53.617 | 3 | 65.416 | 28.620 | 47.630 | 76.146 | 18.807 | 68.550 |
| Cheltuieli în avans | 934 | 916 | 654 | 911 | — | 1.665 | 2.102 | — |
| Datorii | 83.062 | 141.441 | 206.838 | 167.924 | 3.622 | 1.690 | 2.089 | 32.106 |
| Capitaluri proprii | 86.891 | 50.709 | 215.912 | 265.031 | 216.972 | 176.728 | 128.794 | 115.568 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova |
| CAEN principal | 6201 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FUTURELAIR DEVELOPMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J25/247/2018 |
| EUID | ROONRC.J25/247/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-04 |
| Sediu social | Str. Eroilor, 83, Mun. Orşova, MEHEDINŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, STR. EROILOR, NR.83 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| YDA TUDOR S.R.L. | 216 m |
| GEORGE GOMAN S.R.L. inactiv | 230 m |
| CAPRARU COM SRL inactiv | 238 m |
| GALYNA-HELENE SRL | 239 m |
| PABU S.R.L. | 242 m |
| CLIDUN MINERAL S.R.L. | 313 m |
| CLIDUNCON SRL | 313 m |
| CLIDUNMAT-DEP SRL | 313 m |
| ALX WEB SHOP SRL inactiv | 342 m |
| THE ORIGINAL S.R.L. | 342 m |
| ADP VENEER & WOOD SRL | 380 m |
| ELECTRONUM SRL inactiv | 380 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6201 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Mehedinţi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25