ADELL BEAUTY & SPA S.R.L.
CUI 39294807 · J29/933/2018
ADELL BEAUTY & SPA S.R.L. are CUI 39294807, nr. de înregistrare J29/933/2018, înmatriculată pe 07.05.2018. Sediul social e în Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 160.674 lei, profit net 35.931 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 161 mii lei · mediana 66 mii lei | 242% din mediană |
| Profit net | 36 mii lei · mediana 2 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 22.4% · mediana 3.7% | 605% din mediană |
| Cifră pe salariat | 161 mii lei · mediana 84 mii lei | 192% din mediană |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 160.674 | 99.854 | 240.350 | 128.421 | 165.105 | 55.319 | 25.995 | 27.798 |
| Venituri totale | 160.682 | 99.855 | 240.350 | 128.421 | 187.558 | 223.139 | 27.705 | 28.303 |
| Cheltuieli totale | 123.144 | 95.230 | 144.625 | 126.125 | 184.629 | 143.693 | 70.353 | 108.147 |
| Profit / pierdere brută | 37.538 | 4.625 | 95.725 | 2.296 | 2.929 | 79.446 | -42.648 | -79.844 |
| Profit / pierdere netă | 35.931 | 3.627 | 93.370 | 1.012 | 1.257 | 78.886 | -43.373 | -80.400 |
| Active imobilizate | 36.994 | 58.157 | 79.320 | 100.483 | 119.483 | 140.198 | 160.913 | 10.626 |
| Active circulante | 128.528 | 39.145 | 49.140 | 43.080 | 2.772 | 14.659 | 6.757 | 3.893 |
| Stocuri | 10.244 | 4.677 | 1.659 | 2.216 | 2.265 | 2.159 | 1.547 | 1.547 |
| Creanțe | 108.350 | 29.392 | 41.002 | 40.102 | — | 4.500 | — | 679 |
| Casa și conturi la bănci | 9.934 | 5.076 | 6.479 | 762 | 507 | 8.000 | 5.210 | 1.667 |
| Datorii | 75.012 | 42.723 | 77.508 | 185.981 | 165.685 | 199.544 | 291.243 | 94.719 |
| Capitaluri proprii | 90.510 | 54.579 | 50.952 | -42.418 | -43.430 | -44.687 | -123.573 | -80.200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ADELL BEAUTY & SPA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J29/933/2018 |
| EUID | ROONRC.J29/933/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-07 |
| Sediu social | Str. Trandafirului, 14, Orş. Urlaţi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. TRANDAFIRULUI, NR.14 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SIAN KARR S.R.L. | aceeași clădire |
| VYSCRYO SRL | 59 m |
| ANGY MCG NOCO S.R.L. | 149 m |
| KONMAR ECO NATURA S.R.L. | 149 m |
| MEDBO PROIECT CONSTRUCT S.R.L. | 149 m |
| MEOTRANS LOGISTICS S.R.L. | 149 m |
| MILITARU CORNELIU GEORGE-AGENT DE ASIGURARE SRL | 149 m |
| ROMVICOOP URLATI SRL inactiv | 149 m |
| DRĂGAN SU MAINTENANCE S.R.L. | 200 m |
| FRIZERIE AXEL S.R.L. | 200 m |
| TRANSKAT SPEDITION S.R.L. | 200 m |
| ALV SMART DEVELOPEMENT S.R.L. | 313 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08