DRUMEŢII CARPAŢI S.R.L.
CUI 39295187 · J40/6155/2018
DRUMEŢII CARPAŢI S.R.L. are CUI 39295187, nr. de înregistrare J40/6155/2018, înmatriculată pe 07.05.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 9319. În 2020: cifră de afaceri 580 lei, pierdere netă 1.127 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -2 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.247 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 580 | 6.369 | — |
| Venituri totale | 0 | 580 | 6.369 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.513 | 1.676 | 7.539 | 450 |
| Profit / pierdere brută | -1.513 | -1.096 | -1.170 | -450 |
| Profit / pierdere netă | -1.513 | -1.127 | -1.362 | -450 |
| Active circulante | 146 | 149 | 417 | 200 |
| Creanțe | — | — | — | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 146 | 149 | 417 | — |
| Datorii | 4.397 | 2.887 | 2.029 | 450 |
| Capitaluri proprii | -4.251 | -2.738 | -1.612 | -250 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 9319 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DRUMEŢII CARPAŢI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/6155/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/6155/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-07 |
| Sediu social | Şos. Ştefan cel Mare, 32, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. ŞTEFAN CEL MARE, NR.32, BL.26A, SC.2, ET.1, AP.61 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.S.O.F. TEMATIC CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| AER & SUNET S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AHA GROWTH EXPERIENCE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO COMPLEX SRL | aceeași clădire |
| BAALBECK IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BYBYFRUCT SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| COGNICODE S.R.L. | aceeași clădire |
| DOTNEAR SOFTWARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOTNEAR SRL | aceeași clădire |
| ELENA BLUE SRL | aceeași clădire |
| ETESIAN SAILING ADVENTURES SRL inactiv | aceeași clădire |
| FRESH GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9319 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (31)
Sunt 31 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08