ATELIER ROST S.R.L.
CUI 39299723 · J40/6177/2018
ATELIER ROST S.R.L. are CUI 39299723, nr. de înregistrare J40/6177/2018, înmatriculată pe 08.05.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 139.597 lei, pierdere netă 27.633 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 140 mii lei · mediana 172 mii lei | 81% din mediană |
| Profit net | -28 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -19.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 140 mii lei · mediana 176 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 139.597 | 76.869 | 74.413 | 30.930 | 44.489 | 17.530 |
| Venituri totale | 139.597 | 76.869 | 74.413 | 31.213 | 44.489 | 17.530 |
| Cheltuieli totale | 167.230 | 85.000 | 105.982 | 26.761 | 68.795 | 25.005 |
| Profit / pierdere brută | -27.633 | -8.131 | -31.569 | 4.452 | -24.306 | -7.475 |
| Profit / pierdere netă | -27.633 | -8.268 | -32.313 | 4.140 | -24.926 | -7.475 |
| Active imobilizate | 5.045 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 29.355 | 3.673 | 2.084 | 8.871 | -10.882 | 25 |
| Creanțe | 20.804 | 266 | — | 500 | -12.100 | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.551 | 3.407 | 2.084 | 8.371 | 1.218 | 25 |
| Datorii | 111.981 | 53.622 | 43.764 | 18.239 | 21.319 | 7.300 |
| Capitaluri proprii | -77.581 | -49.949 | -41.680 | -9.368 | -32.201 | -7.275 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ATELIER ROST S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/6177/2018 |
| EUID | ROONRC.J40/6177/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-08 |
| Sediu social | Şos. Ştefan cel Mare, 31, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. ŞTEFAN CEL MARE, NR.31, BL.29, SC.3, ET.5, AP.86 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADCOMAR TRAVEL SRL | aceeași clădire |
| ALBERTO 2002 SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALBERTO INTERNATIONAL EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMANET AUTO BUCURESTI S.R.L. | aceeași clădire |
| AMANET AUTO SRL | aceeași clădire |
| AMANET MASINI CONSTANTA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGELIC COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASHTI J.S. DEVELOPMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BARCOM CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| BENY IMPEX 00 SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARLA PROD EXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CATY ERI FLOWERS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (41)
Sunt 41 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (28)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25