Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DELTA PROFESSIONAL FM S.R.L.

CUI 39345447 · J1/456/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DELTA PROFESSIONAL FM S.R.L. are CUI 39345447, nr. de înregistrare J1/456/2018, înmatriculată pe 15.05.2018. Sediul social e în Loc. Ocna Mureş, Oraş Ocna Mureş, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8121. În 2025: cifră de afaceri 370.420 lei, profit net 61.693 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

13contracte
67 mii leivaloare totală
4autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-06-04 LICEUL GERMAN SEBES Servicii administrative in invatamant (R 4 mii lei
2024-05-08 Colegiul National "Lucian Blaga" Sebes Servicii de supraveghere (Rev.2) 5 mii lei
2024-04-30 LICEUL GERMAN SEBES Servicii administrative in invatamant (R 4 mii lei
2024-04-02 LICEUL GERMAN SEBES Servicii administrative in invatamant (R 4 mii lei
2024-03-22 Oras Ocna Mures Servicii de radio (Rev.2) 9 mii lei
2024-02-29 LICEUL GERMAN SEBES Servicii administrative in invatamant (R 4 mii lei
2024-02-05 LICEUL GERMAN SEBES Servicii administrative in invatamant (R 4 mii lei
2024-01-29 OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA Servicii de curatenie (Rev.2) 18 mii lei
2024-01-05 LICEUL GERMAN SEBES Servicii de administrare de imobile (Rev 4 mii lei
2024-01-03 OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA Servicii de curatenie (Rev.2) 1 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 370 mii lei · mediana 188 mii lei 197% din mediană
Profit net 62 mii lei · mediana 26 mii lei 241% din mediană
Salariați 4 · mediana 1 400% din mediană
Marjă netă 16.7% · mediana 15.2% 110% din mediană
Cifră pe salariat 93 mii lei · mediana 127 mii lei 73% din mediană

Comparat cu 43.042 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 370 mii lei
2018: 7 mii lei 182019: 73 mii lei 192020: 81 mii lei 202022: 154 mii lei 222025: 370 mii lei 25
Profit net 62 mii lei
2018: 2 mii lei 182019: 24 mii lei 192020: 7 mii lei 202022: 41 mii lei 222025: 62 mii lei 25
Salariați 4
2019: 2 192020: 1 202022: 3 222025: 4 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252022202020192018
Cifra de afaceri netă370.420153.86581.23773.4357.406
Venituri totale370.422153.86881.23873.4357.406
Cheltuieli totale297.945110.92073.03148.9785.605
Profit / pierdere brută72.47742.9488.20724.4571.801
Profit / pierdere netă61.69341.4147.43123.7231.579
Active circulante252.28394.30842.50633.9552.001
Creanțe148.70229.60810.742915320
Casa și conturi la bănci103.58164.70031.76433.0401.681
Datorii163.09420.6709.5728.453222
Capitaluri proprii89.18973.63832.93425.5021.779
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați4312—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 15.05.2018
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Aiud
CAEN principal8121
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDELTA PROFESSIONAL FM S.R.L.
Nr. reg. com.J01/456/2018
EUIDROONRC.J1/456/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-05-15
Sediu socialStr. Nicolae Iorga, Orş. Ocna Mureş, ALBA
Domiciliu fiscalJUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. NICOLAE IORGA, BL.35, AP.21
Telefon0744575038
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AN LIU S.R.L. aceeași clădire
ANDRES & BIBI CLUB SRL inactiv aceeași clădire
ARECOROM SRL inactiv aceeași clădire
AUTO PARTS HUB S.R.L. aceeași clădire
BANCA ROMANA PENTRU DEZVOLTARE SA BUCURESTI SUCURSALA ALBA IULIA FILIALA OCNA MURES aceeași clădire
BIO CORYLUS SRL aceeași clădire
BIO DAF SRL inactiv aceeași clădire
BIT INTERFACE TRADING S.R.L. aceeași clădire
CARAIMAN SRL aceeași clădire
COMMIXT SA inactiv aceeași clădire
CONTEXPERT DATA S.R.L. aceeași clădire
DDR DENT S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

81212018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (39)

Sunt 39 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

30370307 MOLDOVAN VASILE "MARIA" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30477541 DEAK CSONGOR ISTVAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30644259 POP IOAN "AUTO" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
31021755 KRYSTAL ECO SERV SRL
31211547 MCA MEDIA SERVICES SRL
32985120 X - RAY DIGITAL SRL
33532446 DUMA CORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34414236 TÎRZIU M. NICOLAE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
34778482 LOGHIN LAVINIA IONELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35132608 GOGA IOANA MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35158756 NEMEŞ VASILICA DANIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
35285717 BACIU FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (14)

58195920601063996832731173128110812181228129813082118299

Alte firme din Alba

1751081 TITI SRL
1753872 UNIFAST SRL
1831393 DALTIM CONS PROIECT SRL
9397894 LEORDINA SRL
13616178 LUNA SI BEC SRL
13713219 FULL SRL
15020529 BRIGAN SRL
15432740 LOGO RAUL SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25