MOT- SARAH TRANS S.R.L.
CUI 39349368 · J2018001147086
MOT- SARAH TRANS S.R.L. are CUI 39349368, nr. de înregistrare J2018001147086, înmatriculată pe 15.05.2018. Sediul social e în Municipiul Codlea, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 329.489 lei, profit net 18.954 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 329 mii lei · mediana 158 mii lei | 208% din mediană |
| Profit net | 19 mii lei · mediana 5 mii lei | 363% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 3.2% | 181% din mediană |
| Cifră pe salariat | 110 mii lei · mediana 175 mii lei | 63% din mediană |
Comparat cu 94.323 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 329.489 | 202.504 | 132.760 | 154.160 | 94.759 | 64.983 | 68.351 | 24.466 |
| Venituri totale | 336.079 | 217.184 | 139.110 | 154.354 | 115.823 | 68.336 | 68.351 | 24.733 |
| Cheltuieli totale | 311.915 | 210.110 | 153.881 | 125.740 | 100.683 | 66.872 | 70.136 | 42.246 |
| Profit / pierdere brută | 24.164 | 7.074 | -14.771 | 28.614 | 15.140 | 1.464 | -1.785 | -17.513 |
| Profit / pierdere netă | 18.954 | 4.902 | -16.160 | 27.570 | 14.969 | 879 | -2.468 | -17.752 |
| Active imobilizate | 54.028 | 16.789 | 36.533 | 14.313 | 25.409 | 14.888 | 24.813 | 34.738 |
| Active circulante | 62.186 | 43.999 | 15.354 | 40.897 | 23.734 | 2.788 | 3.908 | 422 |
| Creanțe | 7.616 | 9.042 | 2.656 | 2.865 | 4.451 | — | 0 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 54.570 | 34.957 | 12.698 | 38.032 | 19.283 | 2.788 | 3.908 | 422 |
| Cheltuieli în avans | 3.477 | 775 | 661 | 1.191 | 702 | 411 | 0 | 630 |
| Datorii | 102.769 | 67.425 | 63.312 | 33.004 | 54.018 | 37.229 | 48.741 | 53.342 |
| Venituri în avans | 3.830 | — | — | — | — | — | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 13.092 | -5.862 | -10.764 | 23.397 | -4.173 | -19.142 | -20.020 | -17.552 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Codlea |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MOT- SARAH TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018001147086 |
| EUID | ROONRC.J2018001147086 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-15 |
| Sediu social | Str. Florilor, 19, CAMERA 2, Mun. Codlea, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. FLORILOR, NR.19, CAMERA 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.D.X. GROUP CONSTRUCTION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ALFA CUTTING M.F. SRL | aceeași clădire |
| CARTUR AGRO CODLEA SRL | aceeași clădire |
| DASOR COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| FOPU PROD SRL inactiv | aceeași clădire |
| INSTAL TERMO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRCASDO COM SRL | aceeași clădire |
| MIXWOOD C.A.F. TOOLS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NAIDKIE SRL | aceeași clădire |
| SOL LOGISTICS SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| ADIMOTORI SRL | 200 m |
| ANASTELIAN S.R.L. | 200 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25