REVO FITNESS CLUB S.R.L.
CUI 39349465 · J2018000687242
REVO FITNESS CLUB S.R.L. are CUI 39349465, nr. de înregistrare J2018000687242, înmatriculată pe 15.05.2018. Sediul social e în Municipiul Baia Mare, jud. Maramureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 9313. În 2025: cifră de afaceri 4.202.595 lei, profit net 1.415.967 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 4,2 mil lei · mediana 66 mii lei | de 63× mediana |
| Profit net | 1,4 mil lei · mediana 2 mii lei | de 840× mediana |
| Salariați | 9 · mediana 1 | 900% din mediană |
| Marjă netă | 33.7% · mediana 3.7% | 911% din mediană |
| Cifră pe salariat | 467 mii lei · mediana 83 mii lei | 560% din mediană |
Comparat cu 29.296 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.202.595 | 4.133.541 | 2.850.579 | 670.607 | — | — | — | — |
| Venituri totale | 4.203.338 | 4.133.610 | 2.850.726 | 670.636 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.544.410 | 2.799.167 | 1.844.044 | 64.416 | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | 1.658.928 | 1.334.443 | 1.006.682 | 606.220 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 1.415.967 | 1.119.267 | 986.309 | 599.648 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 605.773 | 1.231.998 | 1.587.472 | 120.213 | 232 | 272 | 272 | 232 |
| Active circulante | 1.899.209 | 1.062.173 | 967.920 | 638.630 | 283 | 203 | 203 | 218 |
| Stocuri | 557.874 | 395.443 | 253.708 | 28 | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.151.117 | 529.560 | 674.611 | 279.370 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 190.218 | 137.170 | 39.601 | 359.232 | 283 | 203 | 203 | 218 |
| Datorii | 1.088.735 | 938.088 | 969.195 | 158.955 | 275 | 275 | 275 | 250 |
| Capitaluri proprii | 1.416.247 | 1.356.083 | 1.586.197 | 599.888 | 240 | 200 | 200 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 5 | 2 | 2 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Jul 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş |
| CAEN principal | 9313 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REVO FITNESS CLUB S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018000687242 |
| EUID | ROONRC.J2018000687242 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-15 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 64, Mun. Baia Mare, MARAMUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MIHAI EMINESCU, NR.64 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROCENTRUM SHOP S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROLIN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBATROS SRL | aceeași clădire |
| ANATOLIE TRANSMAR S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDIAVALON S.R.L. | aceeași clădire |
| ARAPAIMA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATELIERUL DE LEGĂTORIE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOHAUS-EMY SRL inactiv | aceeași clădire |
| BATIMAT CONCEPT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIANI STYLE ŞI ELEGANŢĂ S.R.L. | aceeași clădire |
| BONTE GARAGE SRL | aceeași clădire |
| BRICOLAGE SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9313 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (8)
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Maramureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25