PERIO PRAXIS S.R.L.
CUI 39352436 · J2018006802405
PERIO PRAXIS S.R.L. are CUI 39352436, nr. de înregistrare J2018006802405, înmatriculată pe 16.05.2018. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 472.452 lei, profit net 267.622 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 472 mii lei · mediana 220 mii lei | 215% din mediană |
| Profit net | 268 mii lei · mediana 40 mii lei | 667% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 56.6% · mediana 22.2% | 255% din mediană |
| Cifră pe salariat | 472 mii lei · mediana 202 mii lei | 234% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 472.452 | 417.460 | 401.633 | 298.865 | 211.040 | 207.517 | 76.357 | 8.891 |
| Venituri totale | 472.452 | 417.471 | 401.633 | 298.865 | 211.040 | 209.367 | 76.357 | 8.891 |
| Cheltuieli totale | 190.940 | 209.850 | 218.417 | 90.126 | 65.322 | 45.961 | 64.400 | 15.937 |
| Profit / pierdere brută | 281.512 | 207.621 | 183.216 | 208.739 | 145.718 | 163.406 | 11.957 | -7.046 |
| Profit / pierdere netă | 267.622 | 195.723 | 179.803 | 205.811 | 143.649 | 161.388 | 11.194 | -7.135 |
| Active imobilizate | 148.369 | 8.877 | 4.608 | 6.405 | 5.461 | 1.089 | 1.178 | 1.444 |
| Active circulante | 901.042 | 701.392 | 490.265 | 590.376 | 318.088 | 177.668 | 30.688 | 4.399 |
| Creanțe | 470.789 | 253.733 | 16.193 | 125.684 | 8.296 | 900 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 430.253 | 447.659 | 474.072 | 464.692 | 309.792 | 176.768 | 30.688 | 4.399 |
| Cheltuieli în avans | 15.627 | 15.402 | 15.342 | 408 | 198 | — | — | — |
| Datorii | 797.176 | 439.950 | 240.414 | 391.178 | 14.451 | 13.110 | 27.607 | 12.778 |
| Capitaluri proprii | 267.862 | 285.721 | 269.801 | 206.011 | 309.296 | 165.647 | 4.259 | -6.935 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PERIO PRAXIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2018006802405 |
| EUID | ROONRC.J2018006802405 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-16 |
| Sediu social | Str. Oastei, 14A, PARTER.CAMERA NR.1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR OASTEI, NR.14A, PARTER.CAMERA NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&R INFINITY MED SRL | 15 m |
| ART LINES GRUP Ltd. SRL | 20 m |
| YUMMY PAPA S.R.L. inactiv | 20 m |
| AMG SELECT MEDIA SRL | 29 m |
| PUBLILEAD S.R.L. | 38 m |
| CI COMMUNICATIONS S.R.L. | 57 m |
| DOCTOR DENTI COOL S.R.L. | 57 m |
| MILLENIUM BLACK PEARL SRL inactiv | 57 m |
| PTKPARCHET S.R.L. | 57 m |
| EPIONE CONSULTING S.R.L. inactiv | 59 m |
| MOONLIT ART S.R.L. | 59 m |
| S&A SOLUTION S.R.L. | 61 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08