NATANICA S.R.L.
CUI 39353717 · J5/1165/2018
NATANICA S.R.L. are CUI 39353717, nr. de înregistrare J5/1165/2018, înmatriculată pe 16.05.2018. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8110. În 2025: cifră de afaceri 262.900 lei, profit net 224.394 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 263 mii lei · mediana 188 mii lei | 140% din mediană |
| Profit net | 224 mii lei · mediana 26 mii lei | 877% din mediană |
| Marjă netă | 85.4% · mediana 15.2% | 562% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 262.900 | 250.298 | 250.000 | 296.019 | — | — | 670 | 13.785 |
| Venituri totale | 262.900 | 250.298 | 250.000 | 296.019 | 0 | 0 | 670 | 13.785 |
| Cheltuieli totale | 1.733 | 6.122 | 39.739 | 2.450 | 305 | 152 | 149 | 219 |
| Profit / pierdere brută | 261.167 | 244.176 | 210.261 | 293.569 | -305 | -152 | 521 | 13.566 |
| Profit / pierdere netă | 224.394 | 205.889 | 207.811 | 284.895 | -305 | -152 | 501 | 13.152 |
| Active circulante | 231.314 | 215.236 | 215.200 | 286.917 | 180 | 150 | 13.853 | 13.652 |
| Creanțe | 219.097 | 203.481 | 209.770 | 284.681 | — | 0 | 12.366 | 12.533 |
| Casa și conturi la bănci | 12.217 | 11.755 | 5.430 | 2.236 | 180 | 150 | 1.487 | 1.119 |
| Datorii | 5.761 | 9.077 | 7.119 | 2.147 | 305 | 0 | 0 | 300 |
| Capitaluri proprii | 225.553 | 206.159 | 208.081 | 284.770 | -125 | 150 | 13.853 | 13.352 |
| Capital subscris vărsat | 240 | 240 | 240 | 240 | 240 | 210 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 8110 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NATANICA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J05/1165/2018 |
| EUID | ROONRC.J5/1165/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-16 |
| Sediu social | Str. Iványi Ödön, 22, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. IVÁNYI ÖDÖN, NR.22 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CASEST PREST S.R.L. | aceeași clădire |
| STARIMA CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| COMPETDAC STEEL CONSTRUCT S.R.L. | 16 m |
| EUROBUGHI YXY S.R.L. | 122 m |
| ALL CONSTRUCT INT S.R.L. | 129 m |
| BENZ MOTION S.R.L. inactiv | 159 m |
| SANTA CBD COSMETICS S.R.L. | 196 m |
| LORICONS SRL | 197 m |
| PAS EXIM SRL | 202 m |
| GILC COMPUTERS SRL | 206 m |
| SMILE ACER DENTAL SRL | 212 m |
| VINNY'S STYLE S.R.L. | 220 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8110 | 2024 – 2025 |
| 4673 | 2022 – 2023 |
| 7022 | 2018 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25