NICIO ZI FARA FILMARE S.R.L.
CUI 39363834 · J51/319/2018
NICIO ZI FARA FILMARE S.R.L. are CUI 39363834, nr. de înregistrare J51/319/2018, înmatriculată pe 17.05.2018. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 415.127 lei, profit net 75.295 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 415 mii lei · mediana 159 mii lei | 262% din mediană |
| Profit net | 75 mii lei · mediana 40 mii lei | 190% din mediană |
| Marjă netă | 18.1% · mediana 36.4% | 50% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 415.127 | 327.326 | 292.108 | 203.570 | 182.133 | 70.714 | 155.980 | 42.429 |
| Venituri totale | 415.271 | 327.326 | 292.108 | 203.570 | 182.133 | 70.714 | 155.980 | 42.539 |
| Cheltuieli totale | 317.354 | 281.196 | 250.203 | 140.124 | 104.140 | 59.521 | 86.109 | 17.407 |
| Profit / pierdere brută | 97.917 | 46.130 | 41.905 | 63.446 | 77.993 | 11.193 | 69.871 | 25.132 |
| Profit / pierdere netă | 75.295 | 41.264 | 39.715 | 58.963 | 72.639 | 9.196 | 65.191 | 23.855 |
| Active imobilizate | 184.082 | 4.250 | 0 | 3.678 | 4.528 | 6.678 | 4.144 | 248 |
| Active circulante | 140.011 | 57.980 | 79.933 | 229.142 | 169.896 | 97.840 | 92.673 | 25.433 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.301 | 0 |
| Creanțe | 105.688 | 150 | 22.664 | 135.920 | 41.536 | 9.107 | 11.791 | 3.216 |
| Casa și conturi la bănci | 34.323 | 57.830 | 57.269 | 93.222 | 128.360 | 88.733 | 78.581 | 22.217 |
| Datorii | 248.557 | 20.725 | 16.424 | 2.776 | 3.343 | 6.076 | 7.571 | 1.626 |
| Capitaluri proprii | 75.536 | 41.505 | 63.509 | 230.044 | 171.081 | 98.442 | 89.246 | 24.055 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | 0 | — | — | — | 0 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.05.2018 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICIO ZI FARA FILMARE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J51/319/2018 |
| EUID | ROONRC.J51/319/2018 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2018-05-17 |
| Sediu social | Str. Rahova, 226, LOTUL 1, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. RAHOVA, NR.226, LOTUL 1 |
| Telefon | 0724989802 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACS MEDICAL SRL | aceeași clădire |
| ADPOLIS CONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROTUR INTERNATIONAL SRL | aceeași clădire |
| ARHIV SISTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER DANIEL S.R.L. | aceeași clădire |
| BADIS FAST SRL | aceeași clădire |
| BOBY & FLORINA BRILIANT SRL inactiv | aceeași clădire |
| BUNĂTĂŢI PENTRU TOŢI S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CALPE SRL | aceeași clădire |
| CIPAZEXIM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CRISTMARY SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANIEL FILIP PESCA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25